Зоомагазин Леопольд

Тренкін на закритій пресконференції розповів про бюджет на прикладі сімейного “совєту”

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін провів пресконференцію.

Запис прямого ефіру з’явився на фейсбук-сторінці програми “Актуально з Волошиним”, автором якої є чиновник міськради Ігор Волошин.

Судячи з відеозапису, загалом захід тривав близько 20 хвилин.

Журналістів “18000” на пресконференцію не запросили, публічних повідомлень про неї не було. Представників яких видань було запрошено – з відеозапису незрозуміло, оскільки увесь час камеру було повернуто лише на Тренкіна.

– Я готовий відверто на цифрах, публічно, надати відповіді на ваші запитання, які цікавлять громаду, щоб не було хибних думок, маніпулювання, – запевнив на початку пресконференції Тренкін.

У ході заходу секретар міськради, зокрема, звинувачував “опонентів” у тому, що вони “маніпулюють абревіатурою ЗСУ”. На думку Тренкіна, влада має фінансувати не лише Збройні Сили, а й Службу безпеки України та інші силові структури, адже “їх відправляють в найгарячіші точки”.

– На обороноздатність нашої країни Черкаською міською радою було спрямовано понад мільярд сто мільйонів гривень. Ця цифра кожен день зростає, – запевнив чиновник.

Під час пресконференції присутні журналісти, зокрема, цікавились у Юрія Тренкіна, чи не вважає він, що “вже вибори почалися” через акції містян.

– Для більшого розуміння громади я просто поясню бюджетні процеси, як вони формуються і як вони реалізуються на прикладі простої родини. Ви ухвалили рішення покласти на подвір’ї в себе бруківку на початку року. Ви всі на сімейному “совєті” проголосували, що ви хочете виділити кошти на це. Проходить 11 місяців – бруківка покладена, підрядник виконав свою роботу, приходить по оплату, а жінка каже: все, я передумала, я тепер не хочу бруківку, я тепер хочу шпалери нові. Отак у нас в Черкаській міській раді, – пояснив тонкощі формування бюджету Тренкін.

У продовження історії він зазначив, що у грудні минулого року проєкт бюджету було підтримано одноголосно всіма членами виконкому, зокрема й представником від фракції “Голос”. А згодом за бюджет підтримали й на засіданні міської ради. Саме з жінкою, описаною вище, Тренкін порівняв фракцію “Голос”, яка тепер критикує бюджет.

Секретар наголосив, що політики “маніпулюють громадською думкою”, а також зазначив, що якщо зараз міська рада не розрахується за виконані послуги, то отримає позови до суду, а її рахунки можуть заблокувати.

Нагадаємо, вчора на засідання міської ради прийшла громада. Люди вимагали, аби влада спрямовувала більше грошей на армію.

Розкажіть нам, чого бракує на сайті “18000”! Для цього ми проводимо опитування серед читачів видання. Воно займе близько п’яти хвилин і є дуже цінним для нас. Посилання на анкету 


Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *