Тренкін обіцяє ухвалити петицію про заборону Замкового узвозу у повному варіанті

Завтра в порядку денному сесії Черкаської міської ради буде питання щодо забудови Замкового узвозу.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав секретар міської ради Юрій Тренкін.

“Перш за все розглянемо проєкт рішення стосовно нашумілого питання «Про розгляд петиції № Че/1667-еп щодо зупинення забудови Замкового узвозу», який наразі в переліку під 20 номером. Домовилися, що підтримуватимемо цю петицію в повному обсязі”, – зазначив Юрій Тренкін.

Як писав “18000”, завтра на засідання міськради запрошують небайдужих містян, зокрема тих, хто підтримав петицію своїм голосом, ще раз висловити свою позицію з недопущення поверхової житлової забудови історичної ділянки у центрі Черкас.

Нагадаємо, в грудні 2021 року після публікації відповідного проєкту забудови міським головою Черкас зареєстрували петицію про недопущення реалізації забудови. За рекордно короткий термін петиція отримала понад тисячу голосів містян. Текстом було передбачено п’ять пунктів. Зокрема, скасування дозвільних документів на проєктування та забудову ділянки під Замковою горою за адресою Гагаріна, 60.

Сесія розпочнеться о 10:00 годині в сесійній залі за адресою місто Черкаси, бульвар Шевченка, 307. Слідкувати за подіями наживо можна на сторінці “18000” у фейсбуці та на сайті.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини