Тренкін просить СБУ перевірити закупівлю коштовного масажера з російським слідом

Черкаська міська рада

У стінах Черкаської міської ради відбулось друге засідання спеціально створеної комісії, яка має перевірити медичні закупівлі закладами охорони здоров’я міста, які були здійснені протягом 2023 року. Комісію створили після розслідувань “18000” та за фактами, викладеними у них, вже звертаються до правоохоронних органів.

Про це повідомляє кореспондент “18000”.

Під час засідання чиновники заслухали директорів трьох міських лікувальних закладів: п’ятої поліклініки, інфекційної лікарні, а також пологового будинку. Посадовці доповідали присутнім членам комісії про власні закупівлі протягом минулого року. 

Варто зазначити, що до складу комісії входять посадовці середньої ланки різних департаментів Черкаської міської ради, зокрема житлово-комунального корпусу, а також архітектури та містобудування. Очолює комісію секретар міської ради Юрій Тренкін. 

На початку засідання Тренкін зачитав звернення до представників Служби безпеки України, аби ті вивчили факти, наведені у розслідуванні “18000” про ймовірний російський слід виробників та постачальників коштовного апарату МакБразерс Робоспайн. Його у 2023 році придбали коштом черкаського міського бюджету для потреб консультативно-діагностичної поліклініки. Директор цього закладу був також присутній на засіданні комісії, втім до його виступу справа не дійшла. У роботі комісії зроблено перерву до 3 квітня.

Водночас завтра, 28 березня, має відбутися засідання сесії Черкаської міської ради. На ньому мають розглядати петицію з вимогою звільнення чиновників, причетних до коштовної закупівлі “Робоспайну”, який по суті є масажером. Йдеться про директора департаменту охорони здоров’я Всеволода Кульчиковського, директора закладу, який купував апарат, Владислава Свириденка, а також першого заступника Черкаського міського голови Сергія Тищенка.

Втім у коментарі “18000” очільник комісії та секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін заявив про те, що рішення стосовно майбутнього чиновників ухвалюватимуть уже після завершень всіх засідань створеної комісії. 

Читайте також: Китайське обладнання з польськими етикетками. Як у Черкасах купують обладнання за десятки мільйонів

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
4 Коментарі
  1. Нехай СБУ краще перевіре цього пройдисвіта Тренькіна, який орендує машини у свого водія, який нігде не працював, лише ср#ку цього мордатого возив, а тут уже автопарк у нього. Смішно. Страшно. Досить. Його копнуть і конфіскувать на ЗСУ все незаконно нажите. Досить пикатому жерти з корита бідного народу, вже воло наїв…

  2. От би трєнькін почав з себе!!!!!

  3. У нього годинник в деклараціі марки Зеніт, подивиться. Виробник РОСІЯ, а він його на руці носить. І цією рукою хабарі перераховує…

  4. Сколько нас есче будут держать за дураков такие горе-обранци как Тренькин Юрий??? Боже помоги!!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *