Зоомагазин Леопольд

Три засуджені з Черкаського СІЗО стали на захист країни

військовий з Черкас

Наразі три засуджені з Черкаського слідчого ізолятора виявили бажання захищати Україну у війні проти росії. Їх передали до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. 

Про це “18000” повідомили у відповіді на інформаційний запит.

“Станом на 10 червня на захист країни стали троє засуджених, які відбували покарання в установі. Ці особи нині проходять військову службу в лавах Збройних сил України”, – йдеться у відповіді на запит.

Зазначають, що спершу для засуджених організували первинний медичний огляду у медичній частині при слідчому ізоляторі. Далі розглянули можливість представлення їх до умовно-дострокового звільнення від відбування покарання для проходження військової служби за контрактом. У розгляді питання взяли участь, зокрема, представник ТЦК та СП, а також представник військової частини, в якій засуджені планували служити. За результатами розгляду, засудженим видали направлення на військово-лікарські комісії.

Оскільки за рішенням ВЛК засуджені були придатними до служби, а рішення щодо представлення їх до умовно-дострокового звільнення від відбування покарання підтримали, надалі направили клопотання до суду.

“На підставі ухваленого судового рішення про умовно-дострокове звільнення, що набрало законної сили, особи були передані
підрозділу Національної гвардії України для їх супроводження з установи до територіального центру комплектування та соціальної підтримки”, – додали у Черкаському СІЗО.

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 8 травня ухвалила в цілому закон про добровільну мобілізацію засуджених. Ще наприкінці травня понад три тисячі засуджених в Україні вирішили долучитися до ЗСУ.

Додамо, в Україні з 18 травня 2024 року діють нові правила мобілізації. “18000” підготував матеріал про зміни в законі.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. Я вже просила, про те, щоб я, а можливо до мене ще приєднаються бажаючі, задонатити кошти для тих, хто в нашому місті виготовляє чи розробляє безпілотники.
    Може Хамаза підкаже, на рахунок якої я надсилала кошти. Дякую.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *