“Творчість допомагає завжди”. У Черкасах презентували виставку художника-аматора з Донеччини (ФОТО)

У Черкаському художньому музеї презентували персональну онлайн-виставку художника-аматора Володимира Перенесенка, що проживає у Гельмязівському психоневрологічному інтернаті. 

Про це пише “Суспільне“.

За словами заступниці директора закладу Світлани Савісько, Володимир Перенесенко родом із Донеччини. Із 2015 року, після переїзду із зони АТО, він проживає у Гельмязівському психоневрологічному інтернаті. Там черкаські волонтери помітили творчі здібності аматора та організували виставку.

Представила на загал творчість Володимира Перенесенка організаторка дозвілля Гельмязівського психоневрологічного інтернату Валентина Чістякова. Чоловік – її підопічний і через карантин не зміг приїхати. За її словами, із перших днів перебування в закладі звернула увагу на малюнки чоловіка.

Валентина додає, що малює Володимир дуже красиво і одного разу прийшов до неї, щоб показати свої картини. На зображеннях – звірі та портрети.

Організували виставку картин “Наснага душі Володимира Перенесенка” у межах мистецького проєкту “Творчість допомагає завжди” зусиллями інтернату, музею та волонтерів.

У Черкасах такий соціальний арт-проект проводять вперше для того, щоб привернути увагу до людей з інвалідністю та до людей у тяжких життєвих обставинах, які проживають у закладах інтернатного типу.

Побачити картини Володимира Перенесенка протягом місяця можна на сайті обласного художнього музею та у фейсбуці на офіційній сторінці закладу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.