Фото: “The Village”

Першого квітня анонсували продовження комедії “Мої думки тихі” та оприлюднили трейлер сиквелу. 

Про це розповідає видання “The Village”.

Нагадаємо, прототипом головного героя українського фільму “Мої думки тихі” став черкащанин Дмитро Кравченко.

– В основу сценарію “Мої думки тихі” лягла історія про те, як на фрілансі він (Дмитро Кравченко – ред.) отримав замовлення записати звуки тварин української фауни і разом із батьком вирушив у експедицію по Черкаській області у пошуках цих звуків. Для фільму Діма написав “Мелодію будильника”, під яку прокидається герой у одній зі сцен, – розповів режисер синглу Антоніо Лукіч.

Фото: “The Village”

У нових кадрах головний герой Вадим повертається до Києва та зустрічає вдома маму, роль якої грає Ірма Вітовська.

Режисер Антоніо Лукіч розповів, що перша частина буквально провокувала команду на продовження історії.

– Ми свідомо не робили кліфхенгерів, але розуміли, що історія може отримати природне продовження. Наш фільм називали “першою смішною українською комедією”, а зараз ми хочемо зняти перший хороший український сиквел, – додав Лукіч.

Режисер пояснив, що тримав у голові ідею із продовженням “Моїх думок тихих”, але реалізацію цього проєкту почали лише наприкінці 2020 року. А знімальний період прийшовся на початок лютого.

Фото: “The Village”

– Сиквел комедійного фільму може бути тільки на дві теми: або про весілля, або про подорож. Ми спробували додати й те, і те, – додає Лукіч.

Водночас уточнює, що сиквел буде не роуд-муві, а “київською історією”: у першій стрічці у столиці відбувалися кілька ключових сцен і фінал, а в сиквелі Київ стане основною локацією.

Наразі творці фільму не готові назвати орієнтовну дату прем’єри. У лютому група встигла провести майже 20 знімальних днів.

– За трейлером можна зрозуміти, що відзняли ми вже досить багато. Але будемо дознімати, коли з’явиться можливість. Продюсери зараз над цим працюють. Думаю, цей фільм знайде свою дорогу, – зазначив режисер.

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.