У Бондаренка новий люксовий Lexus від виробника коштовної плитки

У користуванні міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з’явився новий позашляховик Lexus 450d 2019 року випуску. 

Про це йдеться у новому розслідуванні програми “Лакмус”, створеного командою “18000” для телекомпанії UA:Суспільне.

Вартість позашляховика становить близько 100 тисяч доларів. Міський голова пересувається ним вже більше, ніж пів року. В коментарі авторам програми Бондаренко розповів, що нібито не приховує інформацію про те, що автомобіль належить відомому в місті бізнесмену Олександру Карпенку. Зі слів Бондаренка, Карпенко є йому кумом. Бондаренко додав, що вимушено користується цим автомобілем, адже його автівка перебуває в ремонті. 

Серед бізнесової власності Карпенка, зокрема, зазначається й підприємство з виробництва бетонної плитки “С-плитт”. Саме це підприємство упродовж 2019-2020 років отримало найбільшу суму авансових платежів за постачання плитки для ремонтів місцевих вулиць. Згідно з офіційними прайсами компанії плитка аналогічно тій, що встелювалась у місті, коштувала 230 гривень за квадратний метр, крім того представник виробника обіцяв журналістам програми “Лакмус” знижку в разі вартісного замовлення. Водночас для виконання будівельних та ремонтних робіт коштом місцевого бюджету плитка купувалась за ціною до 290 гривень за квадратний метр. Вартість не враховує витрат з доставки та зберігання, що відповідно до кошторисів зазначаються окремо. 

Згідно з декларацією Анатолія Бондаренка в користуванні та власності його родини є низка коштовних автомобілів. Його дружині Валерії Бондаренко належать LEXUS RX 300 2011 року, крім того у родини також є LEXUS LX 570, що раніше належав покійній матері Бондаренка. Також міський голова користується  MERCEDES-BENZ S 359 CDI 2015 року. Ця автівка перебуває у власності Григорія Заїчка, який раніше був засновником однієї з найбільш успішних фірм-підрядників “Промбуд-індустрія”, що активно освоювали кошти місцевого бюджету в перші роки каденції Бондаренка. 

У власності ж самого Бондаренка офіційно лише ЗАЗ VIDA 2014 року, а також ВАЗ 210990. 

Реклама

коментарі

5 Коментарів

  1. Основний посил, що мер користується зазначеним авто понад 6 місяців – не є вірним. Згідно даних, що перебувають в нашому розпорядженні, Бондаренко А. В. чітко дотримуйтеся вимог, щодо терміну користування (в межах закону), який передбачає не декларувати даний вид майна. Тому, просимо бути уважними при розміщенні подібного роду публікацій.

    1. У вас невірні данні.

    2. Цікаво, що це за новий структурний підрозділ НАЗК? Сміх та й годі…

  2. А “покійна мати” хоч хнала, що у власнолсті мала Лексус LX570? У неї хоч біли права?? Навіщо із людей робити дурнів? Я читала, що у автопарку мера – 9 авто. То чому він тоді скиглить? Чому ним не займаються відповідні органи?

    1. Людина може покинути село, але село людину не покине. ,,Толя лексус” в своєму репертуарі.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.