У Бондаренка саботують рішення щодо скандального комунального підприємства

Чиновники Черкаської міської ради не вносять на розгляд сесії Черкаської міської ради проєкт рішення, яким передбачено посилення контролю за діяльністю скандального комунального підприємства КП “Черкасиінвестбуд”. 

Про це в фейсбуці повідомила депутатка Черкаської міської ради від фракції “Голос” Надія Івашкова.

Зі слів Івашкової, ще у квітні цього року департамент архітектури та містобудування отримав від черкаських депутатів запит на розроблення змін статуту комунального підприємства. Зміни мали передбачати погодження КП “Черкасиінвестбуд” з міською радою будь-яких договорів, предметом яких є будівельні та інші пов’язані роботи. 

У травні відповідний проєкт, зі слів депутатки, був підготовлений чиновниками департаменту та опублікований на сайті Черкаської міської ради, втім згодом із сайту нібито зник і на розгляд ані профільної комісії, ані в порядок денний так і не потрапив. 

Станом на сьогодні КП “Черкасиінвестбуд” продовжує мати в користуванні сотні гектарів комунальної землі, зокрема, полігону. Згідно з попередніми планами, протягом року мало бути реалізовано земельних ділянок на суму понад 100 млн гривень. Водночас відповідний план виконаний менше, ніж на 5 %. Зокрема, через специфіку законодавства, комунальне підприємство “Черкасиінвестбуд” продовжує передавати під забудову коштовні земельні ділянки на завідомо збиткових умовах без проведення будь-яких конкурсів чи аукціонів та отримувати дозволи на зведення житлових будинків. 

Профільний заступник міського голови Віктор Беззубенко у коментарі “18000” повідомив, що відповідний проєкт рішення справді був підготовлений на виконання доручення депутатів. Чому він не був включений до порядку денного, йому невідомо, оскільки це не його зона відповідальності. Крім того, є ще альтернативний проєкт, який передбачає погодження відповідних договорів не депутатами міської ради, а членами виконавчого комітету. Цей проєкт рішення мав пройти погодження на одному з останніх засідань виконавчого комітету, втім був відкладений “на доопрацювання”. Аналогічно відкладений “на доопрацювання” і ще один проєкт рішення, пов’язаний із внесенням змін до статуту КП “Черкасиінвестбуд”. 

Про деталі діяльності комунальників дивіться у розслідування “Лакмус”, підготовленого командою “18000” на замовлення UA:Суспільне. 

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.