У Бондаренка відреагували на петицію щодо забудови Замкового: пожалілися і розвели руками

Замковий узвіз

6 січня на сайті Черкаської міської ради з’явився проєкт рішення про розгляд електронної петиції щодо заборони житлової забудови Замкового узвозу. 

Петицію в грудні 2021 року підтримала понад тисяча черкащан. У ній вимагали скасувати видані раніше дозвільні документи на скандальне будівництво багатоповерхівок у підніжжя Замкової гори, провести громадські слухання щодо планів забудови цієї території, а також призупинити видачу будь-яких документів щодо ділянки до затвердження історико-архітектурного опорного плану міста.

Зі свого боку в мерії вирішили підтримати петицію лише частково, а саме у частині проведення громадських слухань. Відповідне доручення має бути дане директору департаменту архітектури та містобудування Артуру Савіну. Водночас у документі, підготовленим мерією, зазначається, що рішення відповідних слухань матимуть нібито рекомендаційний характер і не будуть обов’язковими до виконання забудовником – ПП “Надією”. Це саме стосується і проведення конкурсу проєктів.

У пояснювальній записці зазначають, що місцева влада нібито не має можливості скасувати раніше видані містобудівні умови та обмеження, оскільки це не передбачено законом. Водночас виконавчим комітетом Черкаської міської ради вже неодноразово скасовувались подібні документи, зокрема, щодо забудови скандальних ділянок по вулиці Байди Вишневецького 2, а також в районні так званої дачі Андрєєва.

Також у пояснювальній записці йдеться про нібито відсутність коштів у бюджеті задля внесення зміни цільового призначення земельної ділянки за адресою Гагаріна, 60. У мерії підрахували, що для цього потрібно 8,5 млн гривень. Як рахували цю суму – невідомо.

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. гроші рулять.
    Приватне підприємство “бондаренко-савін” уже скоро будуть продавати дозволи на землю аж біля Мошен і Лесьок, бо в ЧЕ скоро не буде вільного клаптику землі.
    Да, ласі очі у цих двох!
    Лицеміри барижні!

    1. Застроят так что ни в лес ни на пляж уже не попадешь, зачем так паскудить жизнь горожанам. То тарифы то застройки.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.