У БПП відреагували на сутичку після виступу Порошенка

Вчора, 9 березня, після виступу Петра Порошенка в центрі міста відбулася сутичка між представниками «Національного корпусу» та поліцією.

Черкаська територіальна організація партії «БПП «Солідарність» заявляє, що подібні дії активістів не можуть залишитися без належної політичної оцінки і без відповідних рішучих дій з боку правоохоронних органів.

«Під «благим» приводом боротьби з корупціонерами активісти спланували і влаштувати масові безлади в центрі міста Черкаси. Постраждали правоохоронці. Такі дії «Національного Корпусу» – це лише намагання розхитати ситуацію всередині країни напередодні виборів. І такі події зіграють на руку агресору – Російській Федерації. Адже саме такого відеоряду та картинок традиційно прагне російська машина пропаганди. Все з однією метою – повалення демократичної проєвропейської влади.

Національного та патріотично налаштовані сили не провокуватимуть поліцію та народ, не лякатимуть своїми неконтрольованими діями жителів міста під час мирного зібрання.

Ми виступаємо проти насилля та агресії. «Нацкорпус» в Черкасах переступив межу і намагається загнати Україну в хаос і беззаконня.

Ми вимагаємо від правоохоронних органів дати оцінку діям активістів «Національного Корпусу» та притягнути їх до відповідальності. Вони мають розуміти свою відповідальність за подібні діяння – проти української державності», – йдеться в заяві партії

Нагадаємо, після виступу президента на сцені біля ПК “Дружба народів” кілька десятків представників “Національного корпусу” намагалися прорватися до Петра Порошенка. Зокрема, вони намагалися атакувати його кортеж. Прорив завершився сутичкою з поліцією.

Під час бійки із застосуванням сльозогіннного газу та фаєрів постраждав начальник ГУНП у Черкаській області Валерій Лютий.

За фактом сутички поліція відкрила кримінальне провадження за двома статтями. Сьогодні поліція затримала голову обласного осередку НК Дмитра Кухарчука та Євгенія Свиридова.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *