У гурті “Бумбокс” відреагували на інформацію щодо припинення їхнього концентру поліцейськими через порушення карантинних норм.

Як повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці гурту, 13 листопада “Бумбоксу” вдалося відіграти концерт до кінця, тож правоохоронці не перервали його, як про це повідомлялося раніше.

Кількість людей обмежена нормами, на вході міряють температуру, тим у кого немає маски – її видають. Концерт-хол поділений на кілька зон, за кожним, хто купив квиток, закріплено своє місце. Волонтери та охорона готові прийти на допомогу. Концерт проходить відмінно, ближче до кінця люди починають вставати. Ніхто цього не заперечує. Ви уявляєте, рок-н-рол так діє на людей. Навіть в карантин. Бумбокс дограють концерт, за п’ять хвилин до 22.00 в клубі залишається тільки технічний персонал і працівники клубу. Поліція приїжджає після концерту, все дуже коректно, організатори концерту, “Big Show”, підписують протокол, на наступному тижні чекаємо розвитку подій“, – розповіли про інцидент у гурті.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.