У центрі Черкас можна орендувати приміщення в адмінбудівлі через «Прозорро.Продажі»

Шукаєте приміщення під оренду в Черкасах? Кілька варіантів комунальної нерухомості вже доступні в державній електронній торговій системі «Прозорро.Продажі». Система забезпечує прозорі торги, що дає можливість винаймати приміщення за ринковою ціною. Вибір великий, адже держава та органи місцевого самоврядування можуть передавати своє майно в оренду виключно через «Прозорро.Продажі». 

Якщо об’єкт належить громаді, то отримані кошти надходять  до місцевого  бюджету. Від початку повномасштабного вторгнення громади в Черкаській області таким способом заробили майже 1,4 млн гривень на рік. 

 У центрі Черкас пропонують винайняти два приміщення в адміністративній будівлі на вулиці Хрещатик, 225. 

  • Перше — це кабінет № 4 на третьому поверсі загальною площею 37 квадратних метрів (корисна площа 26,7 м²). Стартова вартість місячної оренди — 185 гривень. Онлайн-аукціон в системі «Прозорро.Продажі» відбудеться 24 січня, а заявки на участь у торгах прийматимуть до 23 січня.

  • У цій же будівлі, також на третьому поверсі, можна винайняти кабінети №18 і №19 загальною площею майже 60 квадратних метрів. Електронні торги заплановані на 25 січня, а цінові пропозиції прийматимуть до 24 січня. Стартова вартість — менш як 300 гривень на місяць.

Комунальна будівля, в якій розміщені об’єкти, під’єднана до електромережі та централізованого опалення, систем водопостачання і водовідведення. Використовувати приміщення можна для будь-якої діяльності — орендодавець не обмежує цільове призначення. 

Знайти нерухомість державної або комунальної власності для оренди доволі просто. Необхідно на сайті «Прозорро.Продажі» перейти до розділу «Аукціони», обрати напрям роботи — «Оренда державного та комунального майна» і отримати список доступних об’єктів. 

За допомогою додаткових фільтрів можна відсортувати варіанти — наприклад, за регіоном.

Якщо ви натрапили на оголошення, яке вас зацікавило, потрібно зареєструватися на одному із 40 акредитованих онлайн-майданчиків (перелік є на сторінці кожного об’єкта). Після реєстрації ви зможете подати заявку на участь в аукціоні та зробити свою ставку. Якщо у вас виникатимуть складнощі, на допомогу прийде персональний менеджер.

Система «Прозорро.Продажі» забезпечує рівний доступ до аукціону кожного учасника. Перемагає той, хто запропонує найвищу ціну. Наявні  варіанти дуже різні — як за ціною, так і за площею.

Знайти об’єкти у будь-якій області за потрібними параметрами можна у системі Прозорро.Продажі та на сайті Фонду держмайна України. А за новинами та пропозиціями ринку зручно стежити на телеграм-каналі ФДМУ та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

*Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини