У “Чарз-Авто” запевняють, що з їхньої маршрутки ніхто не випадав

Сьогодні у соціальних мережах з’явилася інформація про те, що із черкаської маршрутки №29 випало двоє людей.

Інцидент нібито стався на зупинці “Пилипенка” вчора, 30 січня.

“Після того, як на зупинці “Пилипенка” вийшли пасажири, водій рушив та не зачинив задні двері. Внаслідок цього із салону випало двоє людей. Одна із пасажирок вистрибнула на дві ноги, ще одна – впала на землю. Жінку підняли небайдужі черкасці”, – повідомляють у соцмережі Інстаграм.

Натомість на підприємстві “Чарз-Авто”, яке і перевозить пасажирів за маршрутом №29, говорять, що події розгорталися інакше.

За словами заступника директора підприємства Бориса Марченка, насправді з автобуса ніхто не випадав.

– Автобус іще навіть не почав рухатися. Після того, як водій уже закрив двері автобуса, один із пасажирів заявив, що не встиг вийти, і попросив відкрити двері, – говорить Марченко в коментарі кореспонденту 18000. – Коли двері відкрилися, він вибігав і штовхнув жінку. Автобус у цей час стояв! Жінка справді сіла на сніг через те, що пасажир її штовхнув, але з маршрутки вона не випадала, як пишуть у соцмережах.

За його словами, водій вийшов із маршрутки, поспілкувався із пасажиркою і уточнив, чи не має жінка претензій.

– Ми вже провели в себе розслідування на підприємстві. Щойно до нас приїжджала поліція по цьому інциденту. Ми надали всю інформацію. Є пояснювальна записка від водія. Поліція перевірила справність дверей – вони працюють. Що стосується пасажирки, то жодних скарг від неї не надходило. Як і заявок на ремонт дверей за останні три дні.

Представник підприємства також запевнив, що завтра інформацію щодо результатів внутрішнього розслідування надасть у профільне управління.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *