У ЧДТУ на самоізоляцію пішли вісім викладачів кафедри екології

У викладачки кафедри екології Черкаського державного технологічного університету виявили коронавірус. У зв’язку з цим вся кафедра пішла на самоізоляцію.

Про це в коментарі “18000” розповів ректор вишу Олег Григор.

За словами ректора, захворіла контактувала з іншими членами кафедри під час засідання. Хвороба в неї протікає безсимптомно.

– До нас надійшов лист від санепідемстанції, що у нашого викладача кафедри екології позитивний аналіз на COVID-19. Зробивши розслідування, ми з’ясували, що цей викладач під час засідання кафедри контактував із іншими викладачами. Тому в цілях безпеки ми надали розпорядження кафедрі працювати зі студентами дистанційно, – зазначив Олег Григор. – Збою у навчальному процесі немає.

Він додає, що зі студентами захворіла не контактувала, оскільки тоді навчальний процес ще не почався. Водночас викладачі кафедри – 8 осіб –  будуть на самоізоляції до 18 вересня.

Нагадаємо, у Черкасах випадки COVID-19  виявили в 17-ій, 19-ій та 8-ій школах, а також Черкаському бізнес-коледжі, де захворіли студент та викладачка. Крім цього, нові випадки зареєстрували в Єрківській школі та Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.