У Черкасах чоловік пошкодив майно заправки й травмував людину, бо шукав свої зниклі речі

Чоловік у нетверезому стані пошкодив майно та наніс серйозні травми касирці на автозаправній станції “БРСМ-Нафта”. Він отримав покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. 

Про це йдеться у вироку Соснівського районного суду м. Черкаси. 

У суді обвинувачений стверджував, що почалось все з того, що йому надійшло повідомлення про загибель близького друга на фронті. Перебуваючи у розпачі, він вирішив випити горілки. Під час розпиття  напою на вулиці до нього підійшла людина й запитала, що трапилось. Чоловік розповів про своє горе й вирішив пригостити незнайомця горілкою. 

Звинувачений розповідає, що під час розпиття алкоголю йому довелось відлучитися ненадовго. Чоловік вважає, що у цей час незнайомець підсипав щось у його чарку. Через це він втратив свідомість. Коли прийшов до тями, то особистих речей, зокрема гаманця, при ньому не було як і компаньйона. Далі згадав, що той, під час їхньої розмови, говорив, що працює на заправці. Тож вирішив піти туди, щоб запитати, де його власні речі та гаманець.

Чоловік п’яний зайшов до магазину заправки, взяв  металеву банку й  почав бити нею по прилавку з товарами, розкидаючи їх. Далі схопив скляну пляшку вина й кинув її в продавчиню, через що та отримала серйозні травми голови. 

Звинувачений розповідає, що під час розпиття алкоголю йому довелось відлучитися ненадовго. Чоловік вважає, що у цей час незнайомець підсипав щось у його чарку. Через це він втратив свідомість. Коли прийшов до тями, то особистих речей, зокрема гаманця, при ньому не було, як і компаньйона. Далі згадав, що той, під час їхньої розмови, говорив, що працює на заправці. Тож вирішив піти туди, щоб запитати, де його власні речі та гаманець.

Чоловік п’яний зайшов до магазину заправки, взяв металеву банку й  почав бити нею по прилавку з товарами, розкидаючи їх. Далі схопив скляну пляшку вина й кинув її в продавчиню, через що та отримала серйозні травми голови. 

Обвинувачений стверджує, що, на його думку, незнайомець міг перебувати у підсобці. Свою вину визнає. Ситуацію, яка склалася, називає власною грубою помилкою. 

Потерпіла отримала середні й тяжкі травми голови. 

Жінка під час судового засідання вимагала стягнути зі звинуваченого 500 000 гривень за моральну шкоду. Вона зазначила, що 23 000 уже відшкодовано ним добровільно. Про це свідчить розписка. 

У підсумку суд визнав чоловіка винним за  ч. 1 ст. 296 КК України (хуліганство) та ч. 1 ст. 121 (нанесення тяжких тілесних ушкоджень). Йому призначено вирок у вигляді трьох років позбавлення волі. Також обвинувачений зобов’язаний сплатити 100 000 гривень моральної шкоди. 

Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції. 

Як писали раніше “18000”, нещодавно в уманському гуртожитку сталася різанина.

Більше фото- та відеоконтенту – в інстаграмі “18000”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини