У Черкасах демонтують 20 кіосків та 35 бордів за майже півмільйона гривень

Управління інспектування Черкаської міської ради має намір укласти договір з підрядною організацію на демонтаж 20 тимчасових споруд та 35 рекламних конструкцій. У разі підписання угоди ці послуги коштуватимуть міському бюджету 480 тисяч гривень.

Інформація про закупівлю розміщена на порталі «Дозорро».

Варто зазначити, що раніше двічі торги щодо цієї послуги не відбулися, оскільки свої пропозиції подавав лише один учасник. Опісля замовник вирішив скористатися своїм правом і укласти договір через переговорну процедуру.

Зазначається, що до 20 грудня цього року підрядник має демонтувати 20 тимчасових споруд та 35 рекламних конструкцій. Кошти будуть оплачені протягом 15 днів після підписання актів виконаних робіт.

При цьому в інформації про цю закупівлю відсутня тендерна документація із роз’ясненням, про які саме конструкції йдеться. Натомість під час попередньої закупівлі замовник розяснював, що мають бути демонтовані 15 білбордів, 10 сітілайтів та 10 рекламних конструкцій на будинках, а також 20 ТС площею до 30 квадратних метрів.

27 травня замовник повідомив про намір укласти договір із ПП «Буд-сервіс Плюс».Засновником та бенефіціаром підприємства є Максим Момот.

Це підприємство не виграло жодного тендеру із часу свого заснування у 2018 році. До цього воно працювало лише з Деньгівською сільською радою на Золотоніщині, ремонтуючи там дороги.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *