У Черкасах молодь вчитиметься правильному поводженню з відходами

Анна Деркач

У Черкасах люди з інвалідністю долучаться до проєкту “Еко-мушля”, який відбудеться в межах навчальної програми “Zero Waste Academy”.

Про це пише видання “ВиЧЕрпно”.

Унікальність проєкту полягає в тому, що вперше екологічний проєкт реалізовується в особливому житловому масиві для сімей, які мають дітей з інвалідністю, по вулиці Олени Теліги 15/1. Зрештою цей житловий будинок може отримати статус “Будинок Zero Waste”. Авторка проєкту Анна Деркач має інвалідність І групи, є фіналісткою програми “Zero Waste Academy”.

Цільова група проєкту – це молодь з інвалідністю різних нозологій та члени їх родин. Молодь з інвалідністю є активною частиною суспільства і прагне впливати на суспільні явища, долучатися до екологічних проєктів, розвивати інклюзивність суспільства.

Проєкт спрямований на інформування учасників про правильне поводження з відходами та способи зменшення кількості сміття. Учасники будуть переглядати тематичні відео та обговорюватимуть їх із екоактивістами. Також вони візьмуть участь у майстер-класах із правильного поводження з відходами.

У ході реалізації проєкту передбачається спорудження громадського компостера для органічних відходів, а також постановка та показ тематичної вистави театральної студії “Рампа” для особливих акторів.

Презентація проєкту відбудеться 12 березня о 15:00 у Центрі фізичної та соціальної реабілітації молоді з інвалідністю “Перспектива” на вулиці Олени Теліги 15/1 в Черкасах.

Координаторка – Ліана Деркач, 067 855 44 28.

Zero Waste (англ.) – нуль відходів.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.