Зоомагазин Леопольд

У Черкасах дизель-потяг за 177 млн грн відправляється в перший рейс (ФОТО, ВІДЕО)

У ці хвилини в Черкасах відбувається презентація швидкісного дизель-потяга “Черкаси – ст. ім. Т. Г. Шевченка”. Сьогодні о 12:50 він відправляється у перший рейс із Черкас. 

Щоденно дизель-потяг виконуватиме чотири оборотних рейси. Окрім зупинок на залізничному вокзалі в Черкасах та на ст. ім. Т. Г. Шевченка, ранковий рейс із Черкас зупинятиметься й на ст. Сміла.

Як зазначають працівники залізничного вокзалу, у потязі наявні два класи – другий та третій. Різниця між ними – у комфорті. Так, у другому класі більше місця та наявні столики.

Вартість квитка 2-го класу ставить 76 грн, третього – 23 грн. Квитки – іменні. За правилами, під час посадки пасажири мають пред’явити документи.

Тривалість поїздки – 36 хвилин.

На презентації дизель-потяга, окрім голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука,  присутні народний депутат Олександр Скічко, кандидат у мери Черкас Віталій Ільченко та представники “Укрзалізниці”.

Додамо, вартість потягу складає майже 177 млн гривень. Його максимальна швидкість – 140 кілометрів на годину.

Презентація потяга НАЖИВО: 


Спочатку цей дизель-потяг планували використовувати на маршруті “Київ-Аеропорт Бориспіль” під брендом “Kyiv Boryspil Express”. Проте, через скорочення пасажиропотоку, для нього вибрали інший маршрут.

Як писав “18000”, раніше виробник потягу зазначав, що депо імені Т. Г. Шевченка не відповідає габаритам потягу. Через всі ці невідповідності його експлуатація за маршрутом Черкаси-Сміла була неможлива. Однак згодом у Смілі розпочали роботи із адаптування локомотивного депо для можливості технічного обслуговування дизель-потяга ДПКр-3.

коментарі
2 Коментарі
  1. А до Христинівки його не можна запустити , бо в тому старому дізелі 5 годин їхати , де зробили всі общі вагони , всіх збили в кучу , дихнути немає чим ???

  2. скорость не столько от поезда зависит, сколько от состояния пути. Он просто сойдет с рельс на єтом участке, если будет ехать быстрее 30км/ч

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *