У Черкасах дороги від ожеледиці почали обробляти вранці

Дороги у Черкасах почали обробляти по факту утворення ожеледиці вже сьогодні вранці.

Про це у коментарі «18000» повідомив представник компанії «Свій лад», яка займається зимовим утриманням доріг в місті, Юрій Гончаренко.

– Цієї ночі прогнозу від Гідрометцентру не було, тому ми не робили превентивну обробку. Вже вранці на головних вулицях міста покриття поливали ропою. Працювало три одиниці техніки, – говорить Юрій Гончаренко.

Нині підприємство “Свій лад”, що входить до групи компаній «Нова Якість», працює за 20% угодою з містом. Це означає, що договір минулого року продовжується на цей рік (до проведення нового тендеру) на суму 20% від минулорічного виконання.

За словами засновника групи компаній Андрія Бортника, превентивна обробка дозволяє досягнути максимального результату за меншу ціну. Нагадаємо, у кінці грудня підприємству «Свій лад» заборонили виконувати превентивну обробку до кінця 2019-го.

– У кінці минулого року обробляти підприємству на випередження дороги міста заборонив департамент ЖКК. Але потрібно розуміти, що розтопити лід складніше, аніж зробити так, щоб він не утворився. Це різні хімічні процеси. Одна річ, коли ми наносимо умовно «плівку», яка не дозволяє йому утворитися. Інша – дати таку кількість солі, яка розтопить лід. Коефіцієнт танення льоду – це стала величина, а тому від його товщини залежить кількість використаної солі, або ропи, – говорить Андрій Бортник.

Нагадаємо, 12 грудня департамент житлово-комунального-комунального комплексу заплатив 2,88 мільйона гривень підприємиці Ніні Бортник за послуги з механізованого прибирання снігу.

Після публікації “18000” про це місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Згодом міський голова Черкас Анатолій Бондаренко призначив службове розслідування та відсторонив від посад посадовців департаменту ЖКК міської ради.

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.