У Черкасах говорили про юридичні тонкощі в роботі ІТ компаній

У Черкасах за партнерства Cherkasy IT Cluster і юридичної компанії Axon Partners відбулася лекція щодо управління юридичними ризиками у сфері інформаційних технологій.

Богдан Дучак і Оксана Кочкодан розповіли черкаським айтішникам про тонкощі, пов’язані з оподаткуванням, здійсненням трудових відносин, а також юридичні аспекти діяльності компаній за кордоном. Крім того, лектори пояснили дуже важливий аспект діяльності інформаційних сервісів, що працюють з персональними даними: приватність та конфіденційність, адже компанії мають отримувати дозвіл від користувачів на обробку такої інформації.

Серед тем, які розкривали під час лекції спікери, – реєстрація бізнесу, оподаткування, договори, а також захист бізнесу.

За словами Богдана Дучака, найчастіше компанії стають їхніми клієнтами на етапі, коли розуміють, що слід правильно структурувати процеси.

– Найскладніше працювати зі стартапами, – зізнається Богдан. – Коли подібні проекти з’являються, цього ще не бачив світ, і точно не бачило українське законодавство. Наприклад, така ситуація із криптовалютою. Світ швидко зрозумів, що в цьому є гроші, і почав шукати шляхи узаконення. Україна натомість досі думає, чи законно це.

На тренінг у Черкасах зібралися кілька десятків керівників, власників, менеджерів та юристів місцевих ІТ компаній.

Особливо актуальною для учасників стала тема обшуків і перевірок. Оксана Кочкодан пояснила, які правоохоронні органи можуть прийти на перевірку у компанію, як не стати жертвою аферистів – липових “перевіряльників”, а також пояснила алгоритм поведінки працівників у разі обшуків та окреслила їхні права. Спікерка переконана: слід не боятися перевірок, а бути завжди готовими до них.

До слова, українська компанія Axon Partners входить у найбільші світові юридичні рейтинги Legal 500 та Who’s Who Legal. Минулого року фірма була визнана кращою в ІТ-індустрії за версією Legal awards.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *