Із п’ятої спроби освітяни віддали приватникам мільйон, відсікши комунальників

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 27 квітня уклав угоду з надання медичних послуг  приватною підприємицею Іриною Бакум із Черкас. 

Про це міститься інформація в системіПрозорро”.

Відповідно до підписаної угоди Ірина Бакум має надати послуги з  профілактичного обстеження працівників освітніх закладів Черкас у кількості 5 088 послуг, а також здійснити проведення бактеріологічних досліджень води, піску, мікроклімату в кількості 106 послуг. Вартість договору – 1,36 млн гривень.

Договір укладений у результаті проведеної переговорної процедури закупівель, підставою для чого стала відсутність належної кількості пропозицій учасників під час конкурентних закупівель. Чиновники чотирі рази відміняли цю закупівлю. Двічі вона оголошувалась у розрізі різних лотів: дослідження бактеріологічні досліджень біологічних зразків та аналізів крові, а також досліджень зразків пилу, піску та мікроклімату. Втім, через неналежну кількість учасників і підготовку тендерних пропозицій, ті закупівлі були відмінені. Далі чиновники вже об’єднали все в один лот і після відсутності пропозицій у повторно оголошених торгах уклали договір з підприємицею Іриною Бакум, яка в жодній із чотирьох попередніх закупівель участі не брала.  

Зазначимо, що в затвердженому переліку платних послуг, які надаються комунальними медичними закладами міста Черкас, відсутні бактеріологічні дослідження пилу та піску. 

Ірина Бакум має надати відповідні послуги в кабінеті за адресою вул. Байди Вишневецького, 61, де розташований Четвертий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги. 

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.