У Черкасах із важкими опіками госпіталізували дівчинку. Її підпалив молодший брат

28 вересня до опікового відділення Першої міської лікарні з важкими опіками верхньої частини тулуба медики госпіталізували 11-річну дівчинку.

Як стало відомо, опіки вона отримала, коли її власноруч підпалив її 10-річний брат. За попередніми даними, діти грали у гру «Підпали друга». Такий смертельно небезпечний флешмоб має назву #Firechallenge, та стає все більше популярним серед підлітків. Діти підпалюють себе або своїх товаришів.

Про це повідомляє речник УДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

За його словами, свідком події став випадковий перехожий, якому вдалося вчасно прийти на допомогу і ліквідувати полум’я, яке охопило одяг та тіло дівчинки.

Керівник психологічної служби Управління ДСНС Леся Коротяєва наголошує: у підлітковому віці прірва між батьками та дітьми стає все ширшою, діти більше виховуються та набувають життєвого досвіду через інтернеті, ніж завдяки батькам, які втратили монополію на авторитет. Такий дисонанс у вихованні призводить до того, що все частіше суспільство стикається із небезпеками, які виходять із нетрів інтернету

На думку фахівця, вплинути на дітей може лише пряме включення з опікового центру, де вони побачать відео страждань тих, хто взяв участь у цих іграх.

– Тільки таким чином, діти усвідомлять реальні небезпеки та наслідки, тільки таке інформування може підвести їх до болючого але необхідного усвідомлення загроз, – заявила Коротяєва.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.