У Черкасах концертний зал за 10 млн ремонтуватимуть із прожектором у 8 разів дорожчим, ніж на ринку

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклав договір на ремонт концертного залу в Палаці молоді за 10,14 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі “Prozorro“.

Підрядник має виконати роботи до кінця наступного року. Цьогоріч роботи фінансуватимуться коштом державною субвенції у 2,7 мільйона гривень.

Згідно з договором, найбільша сума піде на закупівлю 304 крісел на 1,4 мільйона гривень (4800 гривень за одиницю). Ще 810 тисяч піде на одяг для сцени (арлекін, куліси, завіси), 231 тисяча на килимне покриття підлоги, 127 тисяч на 3 мобільні пілони тощо.

Окрім того, підрядник має поставити 2 слідкуючі прожектори stls follow spot led 300 на 766 тисяч гривень. Точно така модель в різних інтернет магазинах коштує у 8 разів дешевше. Наприклад, “Перший музичний гіпермаркет” пропонує аналогічний прожектор за 45 900 грн.

Підприємство “Номекс” зареєстроване у Черкасах у 2004 році. Його власником і засновником є Юрій Петков.

За інформацією “Опендатабот”, торік фірма отримала 35 мільйонів гривень доходу із чистим прибутком у 102 тисячі гривень.

У 2016 році поліція розслідувала кримінальне провадження, у якому фігурував “Номекс”. За версією слідчих, між департаментом освіти та підприємством були укладені договори на ремонти навчальних закладів із завищеними цінами. Йдеться про 9 договорів, які у 2015 освітяни уклали на встановлення вікон у дитячих садочках.

Загальна вартість робіт за актами склала 7,5 мільйонів гривень. Натомість за версією слідства, вартість була завищена на 2,5 мільйона гривень.

Водночас, як відомо 18000, у 2017 році кримінальне провадження щодо “Номекса” закрили через відсутність складу злочину.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі
4 Коментарі
  1. Всіх на передову.

  2. В одесі стоїть 42 000 грн ,прожектор

  3. Завищена вартість то на відкат, кримінальну відповідальність повинні понести ті посадові особи, що підписують договори із завищеними цінами.

  4. Пора гнати цих злодіїв, на до зони, чи на роль. А мер Черкас взагалі зрадник

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *