У Черкасах хочуть купити 4 тисячі п’явок дорожче, ніж у Києві

Фото з інтернету

Черкаська міська реабілітаційно-оздоровча поліклініка “Астра” купує 4 тисячі п’явок на 180 тисяч гривень.

Інформація про це розміщена на порталі «Prozorro».

Згідно з техзавданням, п’явки мають важити 1-2,5 грами, термін голодування п’явки – більше 4 місяців. Їх мають поставити до кінця року. Аукціон відбудеться 26 січня.

Вартість однієї – 45 гривень з доставкою.

16 січня центральна поліклініка МВС у Києві купила 200 штук по 35,31 грн\шт. 19 січня Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня купила 12 тисяч п’явок 45 грн\шт. У грудні Конотопська лікарня взяла 300 медичних п’явок по 43 гривні за одиницю.

У мережі відсутня інформація про наявність медичних п’явок у аптеках Черкас. Водночас у аптеках інших міст їх ціна стартує від 48-49 гривень.

“Астра” востаннє купувала п’явки у 2021 році. Тоді у січні закупили 2 тисячі штук на 40 тисяч гривень (20 грн\шт). У кінці 2021-го торги на п’явки двічі не відбулися через відсутність пропозицій.

Згідно з інформацією з інтернету, п’явки сприяють відновленню живлення пошкоджених органів. Медична п’явка, випускаючи гірудин в кровоносну систему людини, запобігає утворенню тромбів. Систематичне застосування п’явок може зменшити головний біль і знизити артеріальний тиск у людей, що страждають на гіпертонію.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
7 Коментарів
 1. Добрий день. Чи можете Ви підтвердити свою інформацію, надруковано у статті, щодо наявності піявок медичних вагою 1-2,5 гр. у аптеках міста Черкаси? Ваше посилання у статті на сайт tabletki.ua містить посилання не на ціну піявки, а продукти її переробки. Чи володієте Ви інформацією, якого розміру піявки закуплені у місті Києві?

  1. замовник у Києві не оприлюднив технічне завдання до закупівлі. але загалом їх розміри та характеристики у закупівлях збігаються, бо є стандартними

   1. Замовник у місті Києві не оприлюднив, бо немає такого обов”язку, закупив піявок до граничної загальної вартості до 100 тис. грн. без застосування електронної системи закупівель. Тож чи є у Вас конкретна інформація? Лікар – герудотерапевт, наприклад зазначає, що є піявки маленькі, для косметичних процедур, а є великі (визначаються за вагою). Ви можете підтвердити наявність піявок вагою 1-2,5 грамм (піявки великого розміру, не для косметичних процедур) у аптеках міста Черкаси? Ціну на них? Бо те посилання на ресурс tabletki.ua, що Ви надали у Вашій статті, містить лише ціни на бальзами, екстракти піявки у розведеному вигляді.

 2. То чи маєте Ви пояснення, чому Ваша стаття має посилання на сайт tabletki.ua щодо не ціни піявки, а продуктів її переробки? Чи є у Вас достовірна перевірена інфомрація щодо ціни і наявності піявок у апетакх міста Черкаси?

  1. за законом замовник не зобов’язаний публікувати ТЗ, але загалом публікувати його – це нормальна практика, як це зробила «Астра». бо, власне, Прозорро і створене серед іншого для публічності і прозорості інформації.

   Вага класичної п’явки, яку використовують гірудотерапевти стартує від 1 граму. Ви це можете легко знайти в гуглі. Відповідно, п’явки таки розмірів якраз і закуповуються замовниками для медичних процедур. Якщо ви маєте іншу інформацію щодо техзавдань від інших замовників – надайте її і спростуйте те, що тут написано. Будь ласка.

   Щодо голодування п’явок і наявності у них присосок у вас є запитання? Або ж щодо кількості узірчастих вузьких смужок на спині? Їх тіло має бути сплющене? Чи ні?

   Гамова Вікторія Михайлівна, якщо це ви, то ми будемо раді, якщо ця замітка дозволить вам купити пявок дешевше і зекономити бюджетні кошти

   правда, в мене є сумніви, що лікування пявками – це технології 21 століття.

   1. А в мене Сергію, є сумніви, що Ви задумуєтесь перед тим, як публікувати те, що Вам пропонують, хто пропонує, і навіщо. Яку інформацію Ви сичтематизували у цій своїй статті. Замислитесь.

    1. пані Вікторія, скажу просто: не вигадуйте.

     надумаєте щось спростувати по факту – пишіть.

     сподіваюся, вдасться купити дешевше. не дякуйте

     п.с. щодо аптек – поправили. у Черкасах дійсно немає. є в інших містах

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *