У Черкасах лікар допомагав уникнути мобілізації й отримав штраф

5-та поліклініка Черкаси

Фото з фейсбуку

Лікар П’ятого черкаського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Вадим Губенко за гроші допомагав уникнути мобілізації. Йому призначили покарання у вигляді штрафу – 93 500 гривень. 

Про це йдеться у вироку Придніпровського районного суду, пише “18000”. 

У суді зазначили, що обвинувачений Вадим Губенко обіцяв пацієнтам, які проходять ВЛК, зробити так, щоб їх визнали непридатними для військової служби за станом здоров’я. За цю послугу лікар просив 8 000 доларів США. 

Один із пацієнтів домовився з лікарем, що той вплине на визнання його непридатним за 7 700 доларів. Після того, як Вадим Губенко отримав обіцяні кошти, його затримала поліція. 

Обвинувачений свою вину повністю визнав й щиро розкаявся. 

Суд визнав лікаря Вадима Губенка винним за ч. 2 ст. 369-2 КК України (вимагання неправомірної вигоди за здійснення впливу) й призначив покарання у вигляді штрафу 93 500 гривень. 

Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції. 

“18000” дізнався, що наразі Вадим Губенко працює в медичному центрі “Лікарі Черкас”. Від роботи його не відсторонили, до нього можна записатися на огляд. 

Нагадаємо, що закон про мобілізацію Верховна Рада ухвалила 11 квітня, а набирає чинності з 18 травня. Він передбачає, що мобілізації підлягають чоловіки віком від 25 до 60 років. 

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

коментарі
3 Коментарі
  1. Дать Героя України лікарю і судді.

  2. Отож так і живем, що так караємо !!! Хреново …

  3. Хабар 7,700 штраф 3000 доларів,решта суддям.нормальна арифметика .

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *