У Черкасах майже добу шукали 4-річного хлопчика (ФОТО)

Фото Костянтина Проценка

4-річного Богдана, який зник учора в Олександрівці, Жашківського району, знайшли за декілька кілометрів від дому. Хлопчину майже добу шукали кілька груп добровольців, рятувальників та правоохоронців. 

Про це повідомляє речник управління ДСНС України в Черкаській області Костянтин Проценко.

Хлопчика розшукував спеціально створений мобільний штаб рятувальників, який визначив найбільш вірогідний напрямок пошуків та район, де їх проводити.

До пошуків Богдана, крім рятувальників та представників національної поліції, були залучені місцеві жителі та добровольці.

Пошукова операція ускладнювалася тим, що хлопчик, маючи вади мовлення, не міг відгукнутися на крики дорослих. Зусилля кількох пошукових груп, які безперервно проводили огляд місцевості навіть уночі, до ранку результату не дали.

Зі сходом сонця до пошуків долучилися ще кілька груп з числа добровольців. Близько 11 години, одна з них, оглядаючи лісосмугу, натрапила на зниклого хлопчину, який був переляканий та плакав.

Місце, де був знайдений Богдан, знаходилося за кілька кілометрів від батьківської хати. Загалом пошуки хлопчини тривали  21 годину.

Одразу після того, як дитину було знайдено, її передали до рук лікарів швидкої медичної допомоги. Із попереднім діагнозом “переохолодження організму” хлопчика було госпіталізовано до ЦРЛ.

Стан здоров’я 4-річного Богдана – задовільний. Наразі хлопчик проходить обстеження.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини