У Черкасах мітинг на сесії. Депутати звернулися до керівництва держави (ФОТО)

Сьогодні на початку сесії Черкаської міської ради відбувся мітинг в залі засідань: кількадесят активістів розташувалися біля президії. Після обговорення та кількох виступів депутати підтримали звернення щодо “недопущення капітуляції”.

Про це повідомляє кореспондент 18000.

На початку засідання до порядку денного було включено звернення до керівництва держави щодо “недопустимості капітуляції України” авторства депутата Антона Ведули. Дмитро Кухарчук з трибуни повідомив, що в Черкасах створено “Штаб опору капітуляції України”.

Після обговорення за відповідне звернення проголосували 34 депутати.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна у Мінську погодила текст “формули Штайнмаєра”. Тепер, за його словами, “формула Штайнмаєра” має бути імплементована в новий закон про особливий статус Донбасу.

Зеленський нагадав, що існуючий закон про особливий статус Донбасу діє до кінця 2019 року, його замінить інший закон, який розроблятиме Верховна Рада. В цьому новому законі “не буде перейдено жодної червоної лінії, саме тому немає і не буде ніколи ніякої капітуляції”.

Після такої інформації по країні відбулася низка мітингів. Зокрема, в Черкасах вночі 1 жовтня під обласним управлінням СБУ палили шини.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

1 Коментар

  1. а шо там з АФЕРОЮ з вивезення крупного сміття і обкрадання людей ?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.