У Черкасах могли присвоїти 700 тисяч під час ремонту світлофорів. Підприємець та чиновник отримали підозри

Прокуратура та СБУ розслідують можливі 700 тисяч гривень збитків для бюджету Черкас під час ремонту світлофорів у 2019 році.

Про це інформують в прес-службі прокуратури та СБУ.

Так, згідно з повідомленням прокуратури, підозру за частиною 1 статті 367 КК отримали керівник департаменту-замовника послуг.

«У ході виконання договору підозрюваний неналежно виконав покладені на нього службові обов’язки та не перевірив ні особисто, ні через підлеглих працівників документи, надані підрядником, в які безпідставно включено податок на додану вартість в розмірі 20%, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним інтересам територіальної громади міста Черкаси», – зазначається у повідомленні про посадовця міської ради.

Окрім того, також вручили підозру і керівнику підрядної організації. Його дії кваліфіковані за частиною 5 статті 191.

«Директор безпідставно включив до актів приймання виконаних будівельних робіт податок на додану вартість в розмірі 20%, достовірно знаючи, що очолюване ним підприємство не є платником цього податку», – вказується щодо підприємця.

За нашою інформацією, підозри отримали керівник ЖКК Олександр Яценко та директор підрядника Володимир Колосов.

У коментарі “18000” у департаменті повідомили, що вважають звинувачення необгрунтованими через відсутність будь-яких реальних збитків бюджету. Послуги надані у повному обсязі, відповідно до угоди та змін до неї. Свою позицію готові захищати у суді з належними доказами

Зазначимо, що, згідно з порталом Dozorro, йдеться про цю закупівлю.

У березні 2019 року департамент ЖКК за результатами тендеру уклав угоду на послуги з технічного обслуговування світлофорів із підприємством «Текс-Буд», вартістю 4,17 мільйона гривень.

При цьому в ході аукціону інший учасник «Енерголюксмонтаж» подав пропозицію майже на 600 тисяч гривень дешевшу, проте був відхилений уповноваженою особою Гайдуковим через невідповідність кваліфікаційним критеріям. Більш конкретна інформація щодо відхилення у документації відсутня.

«Текс-Буд» належить Володимиру Колосову, він же є і його директором. З 2016 року підприємство отримало 18 договорів підряду, найбільше – від департаменту ЖКК: 5 угод на 9,7 мільйона гривень.

Колосов – колишній бізнес-партнер екс-депутата міськради Володимира Бурячинського по підприємствах «Компанія Текс» та «АБК Електро-Буд».

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.