У Черкасах можуть скасувати святкування до Дня міста

У Черкасах комісія ТЕБ та НС вирішить, чи дозволяти святкування, серед яких і концерт, на День міста.

Про це розповів мер міста Анатолій Бондаренко у своєму відеозверненні до жителів міста у фейсбуці.

– Хотів з вами порадиться. Через два тижні День міста. Чи святкувати його й проводити концерти?, – запитав мер міста у відеозвернені черкащан.

За словами Анатолія Бондаренка, сьогодні він назначив комісію ТЕБ та НС, аби остаточно вирішити, чи дозволяти святкування Дня міста чи ні. Витрачати кошти на святкування він вважає марнотратством. Аргументував це тим, що бюджет не доотримує значну кількість коштів, на деякі заклади охорони здоров’я не вистачає грошей, щоб закінчити ремонти.

– Зараз треба затягнути паски й закінчити роботи в місті. А святкувати будемо пізніше. Найкращим святкуванням буде закінчення робіт в закладах, у яких ремонт, – зазначив мер Анатолій Бондаренко. 

Наприкінці відеозвернення міський голова додав, що хотів би почути думки місцевих жителів стосовно святкування Дня міста.

Нагадаємо, що раніше Департамент освіти й гуманітраної політики оголосив про плани масштабного святкування Дня міста. Черкащани могли б відвідати фестиваль світлового шоу. Також директор департаменту Сергій Воронов обіцяв легкоатлетичний забіг і відкриття книжкового фестивалю на базі Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки із залученням поетів та письменників з усієї України. До Черкас могли б приїхати гурти “Без обмежень” і “ТНМК” із концертною програмою. І це ще не всі заплановані заходи. 

Posted by Анатолій Бондаренко on Sunday, 6 September 2020

Додамо, раніше Анатолій Бондеренко не бачив загрози поширенню коронавірусу в проведенні масштабних заходів, наприклад, Дня Незалежності. Так коментуючи один із дописів у фейсбуці, в якому йшлося про новий антирекорд захворілих в Україні, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що “не бачить проблеми”, адже в Черкасах не так багато хворих.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

2 Коментарі

  1. А шо, у нас заканчиваются деньги самим себе подарки дарить?
    Раньше “проблемы не было” с короной, а тут наверное денежки считает на свои рекламки за счет города.
    Ишь как быстро мнение меняется

  2. Мабуть чим ближче вибори, тим працьовитіший мер, а раніше не потрібні були гроші на медицину, це все -піар, потрібні і свята і робота, і совість, а у деяких людей її не має…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.