У Черкасах можуть тимчасово обмежити навчання у школах

Керівники навчальних закладів зможуть призупиняти навчальний процес за умови відсутності 20 відсотків і більше від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та ГРВІ.

Таке рішення сьогодні ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба міської ради.

– Зважаючи на  стрімке поширення вірусу грипу та ГРВІ, вважаю за доцільне батькам, педагогам, керівникам шкіл та відповідному департаменту з максимальною увагою ставитись до будь-яких змін у самопочутті школярів, – заявив на засіданні заступник мера Ігор Волошин. – Переконаний, що педагоги шкіл зможуть організувати навчальний процес у школах належним чином, аби така вимушена перерва у навчанні опісля була компенсована додатковими уроками чи завданнями.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради Олег Стадник, за останній тиждень у місті захворіло на грип та ГРВІ  майже 2,1 тисяча осіб, з них більша половина – діти. Він також зазначив, що захворювання на грип і ГРВІ має тенденцію до зростання. Цьому сприяють нестійкі погодні умови, а також – ігнорування обов’язкових щеплень.

Приміром, з початку епідеміологічного сезону в місті було щеплено загалом лише 870 осіб. При цьому головний медик міста наголосив, що у лікувальних закладах Черкас є достатня кількість належних  вакцин.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *