У Черкасах на дорогах “уточнюють дані” у водіїв (ФОТО)

Фото читачів

У Черкасах по дорозі вздовж мікрорайону “Митниця” у кількох місцях перевіряють документи у водіїв.

Про це “18000″ повідомляють читачі з початку дня.

Згідно з наданою нам інформацією, на місцях працюють співробітники патрульної поліції та люди у військовій формі.

“18000” звернувся за роз’ясненням до Черкаської обласної адміністрації, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, ГУНП в Черкаській області, патрульної поліції.

Фото читачів

Ми запитували: що це за формат роботи і чи є цей формат «мобільним блокпостами»? Протягом якого часу такий формат буде працювати? Чи вручають співробітники ТЦК там повістки?

Коментар у друкованому вигляді нашому виданню надали у пресслужбі Черкаської ОВА. Цитуємо один з його абзаців:

Відповідно до наказів Військової комендатури Черкаської області, на базі рухомих блокпостів за участі підрозділів Сил безпеки й оборони на постійній основі проводиться, серед інших завдань, оповіщення військовозобов’язаних громадян із метою уточнення облікових даних“, – йдеться у повідомленні.

Як писав 18000″, міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко приїздив з робочим візитом на Черкащину 27 квітня.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”.

коментарі
5 Коментарів
  1. А кажуть, чоловіків на фронті не вистачає, коли в свою чергу задіяна неймовірна кількість боєздатних вояків з зарплатнею директора підприємства для того, щоб тільки уточнити облікові дані громадянина. ПОЗОР!!!

    1. З повагою до вашої думки Інна.
      Але ті хто ходить і дає повістки, теж має право запитати у здорових чоловіків, чому ми на фронті,зараз на лікуванні та відпочинку, в той час коли ви ще й ображаєте нас за те що ми повинні мати ротацію. Тоді буде легше всій країні. А воювати прийдеться всім хто поважае свою свободу та незалежність.

  2. Ментов под суд и какие ещё наказы?! Тот кто даёт этот наказ он не никто людям которые в машинах.

  3. Коло ригаловок і наливайок хай уточнюють данні!😡Чи туди не ходять бо отхватять там? Вже не дихнуть ни перднуть не дають! Дограються шо спалять нахер той ТЦК!

  4. В нас тцк охороняють,навіть поряд не пройдеш.А скільки охорони в кущах із тероборонівців понатикали,там вже цілі пансіонати, хтось же цим всим керує і має чималі гроші.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *