У Черкасах на фестивалі вареника зібрали майже 140 тисяч гривень на ремонт дронів (ФОТО)

Благодійний фестиваль вареника відбувся у парку “Сосновий бір” 17 березня до свята Масниці. Волонтерам вдалося зібрати понад 138 тисяч гривень.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці департаменту соціальної політики Черкаської міської ради.

Зібрану суму, а саме – 138 078, 20 гривень передали вільному Громадській організації “Halabuda”. Волонтери спрямують кошти на ремонт дронів для ЗСУ. Майстри зазначають, що цієї суми вистачить на ремонт понад 50 дронів.

– За кілька годин зібрали суму. Вже завтра замовимо все, необхідне терміново, аби закрити нагальні потреби в ремонті, навіть трохи запчастин залишиться. Просто шалена енергетика небайдужості. Сьогоднішній день повернув нас до рідного Маріуполя. Ми вкотре пересвідчилися, що Черкаси стали другою домівкою для нас. Дякуємо всім організаторам та учасникам ярмарку, – зазначила активістка благодійного простору “Halabuda” Людмила Чичера.

Читайте також: Вона збирає дрони і кошти на них. Історія переселенки з Донецька, яка нині волонтерить у Черкасах.

Під час фестивалю вдалося продати понад вісім тисяч вареників різних смаків. Крім того, для відвідувачів заходу влаштували спортивні естафети, майстер-класи, аквагрим і тематичні фотозони. Також на благодійній події виступив гурт “Крутий Заміс” та художні колективи закладів соціальної сфери міста.

Загалом у доброчинному фестивалі взяли участь:
  • комунальні соціальні установи;
  • заклади профтехосвіти;
  • благодійний фонд “Черкаси – разом до перемоги” (родини загиблих героїв з Черкащини);
  • волонтери Черкас, зокрема, ідейний натхненник заходу Євген Компанець;
  • ГО “Halabuda”.

– Ми приготували майже півтори тисячі вареників, ліпили всю ніч. Але відчуття того, що ми зробили необхідну справу для наших воїнів, надихає. Дякую всім, хто відгукнувся. Зрозуміли, що такі заходи потрібно проводити й надалі”, – зазначив волонтер Євген Компанець.

У передніч 13 працівників територіального центру надання соціальних послуг ліпили вареники для фестивалю. Їх розкупили буквально за годину.

– Для родин загиблих це справжня віддушина. Адже все, що ми робимо нині для підтримки воїнів, уявляємо, що робимо для своїх рідних”, – сказала Лариса Сергєєва, учасниця БФ “Черкаси – разом до перемоги”.

Загалом доброчинний фестиваль відвідали кілька тисяч осіб.

благодійний фестиваль у Черкасах

Читайте також: “Виходимо знову”, – у Черкасах розпочався мітинг проти непріоритетного витрачання бюджетних коштів (ВІДЕО).

Актуальні запити від перевірених волонтерів – у нашому телеграмі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *