У Черкасах на прикладі Маріуполя пояснювали, навіщо місту транспортна модель

У Черкасах представили транспортну модель Маріуполя. Її презентував директор компанії А+С Україна Дмитро Безпалов.

За його словами, створення транспортної моделі дозволяє провести аналіз системи громадського транспорту міста, виявити рівень мобільності міста, скоротити кількість маршрутів тощо.

– Якщо будь-яке місто, зокрема й Черкаси, претендує на співпрацю з міжнародними банками, тобто брати кредити під низькі відсотки, йому потрібна транспортна модель, – переконаний Безпалов.

У Маріуполі для виявлення проблем мобільності міста провели соціологічне дослідження, опитавши містян у форматі поквартирного обходу. Це дозволило дізнатись рівень задоволення громадським транспортом міста, як і куди вони їдуть, що б вони хотіли змінити тощо.

Опісля фахівці проводять аналіз пасажиропотоку.

– Для цього ми використовуємо спеціальні детектори, які рахують голови пасажирів, що заходять і виходять у транспортні засоби, – розповів Дмитро Безпалов. – У Миколаєві в нас була цікава історія, коли перевізник випускав перед маршруткою, в якій ми ставили детектор, іншу, яка збирала пасажирів. Так він намагався показати, що маршрут неефективний. Але в нас є і інші механізми контролю перевізників. Наприклад, завдяки спеціальному додатку. Тому обманути нас у нього не вийшло.

На переконання Дмитра Безпалова, під час дослідження транспорту потрібно вивчати не лише громадський транспорт, а й приватний – автомобілі. Адже часом вони створюють затори, що слід враховувати у транспортній мережі.

За підсумками розробники провели воркшоп із жителями Маріуполя, де поділилися результатами дослідження.

– Це дало змогу зрозуміти жителям міста, що вони можуть вимагати від влади, – пояснив Безпалов.

На розроблення транспортної моделі в Маріуполі пішло 9 місяців. ЇЇ вартість: 50 тис. доларів. Нині триває впровадження моделі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.