У Черкасах нанесення дорожньої розмітки закінчилося криміналом

У Черкасах поліція розслідує кримінальну справу щодо можливого завищення вартості робіт по нанесенню розмітки.

26 червня 2018 року за результатами тендеру ЧЕЛУАШ уклав угоду на нанесення дорожньої розмітки із товариством «Шляхбуд-Груп». Вартість договору склала 1,13 мільйона гривень. Техзавданням перебачено нанесення 8 тисяч квадратних метрів розмітки фарбою. Дедлайн робіт – 30 вересня 2018 року.

Проте вже 28 вересня 2018-го черкаська поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191, ч.1 ст. 366 ККУ. Суд призначив будівельно-технічну експертизу. Вона встановила, що види, обсяги та вартість фактично виконаних робіт не відповідають наданим актам. Експертиза встановила, що вартість робіт завищена на 136 тисяч гривень.

Зокрема, в поліції зазначають, що до кошторису була внесена вартість матеріалів, вищу за вартість фактичного придбання у постачальника.

Судячи із ухвали Соснівського райсуду, у ході розслідування цієї справи поліція зацікавилася ще однією угодою.

Так, 30 липня минулого року ЧЕЛУАШ уклав угоду із тим же «Шляхбуд-Груп» на нанесення розмітки холодним пластиком. Вартість робіт за договором – 2,75 мільйона гривень.

Слідчий клопотав надати доступ до первинних документів, що стосуються цього тендеру. Суд задовольнив клопотання, дозволивши вилучити копії необхідних документів.

Підприємство “Шляхбуд-Груп” належить Руслану Синельнику. Свого часу він працював головним інженером КП ЧЕЛУАШ.

За останні два роки із підприємством підписано угод на 16,6 мільйонів гривень. Усі договори із Черкаською міською радою або ж комунальними підприємствами міста. Найбільше, на 9,65 млн, із ЧЕЛУАШем.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *