Зоомагазин Леопольд

У Черкасах неповнолітній хлопець викликав швидку й вразив фельдшера електрошокером

Інцидент стався ввечері 12 листопада в Черкасах. Неповнолітній черкащанин викликав швидку, після чого вразив електрошокером фельдшера. 

Про це повідомляє речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

17-річний хлопець викликав собі швидку на ”біль у серці”. Додав, що в переддень у нього було ураження струмом від електрошокера.

На виклику 21-річна фельдшерка зробила ЕКГ та виміряла тиск пацієнту. Медичні маніпуляцї молодик супроводжував нецензурною лексикою. Скарги хлопця не підтвердились.

Медпрацівниця пояснила молодому чоловіку, що для госпіталізації причин немає. Після цього він почав сперечатися з медиком та бабусею, розкидаючи всі речі, які потрапляли під руку. Вхідні двері були зачинені, фельдшер не могла вийти. Тоді хлопець почав все трощити кулаками. Він ударив бабусю, а на фельдшерку прийшовся удар електрошокером. Крім цього, молодик обіцяв вийти ”убити водія швидкої та розтрощити й автомобіль”.

Дівчина повідомила диспетчера про напад та попросила допомоги. На міце було викликано Державну службу охорони та поліцію. У цей час хлопець вибіг з квартири. Бригада чекала допомоги в автомобілі швидкої, поки неадекватний пацієнт ховався за гаражами. За 10 хвилин він сам підійшов до служби охорони і почав розказувати, що він ”просто хотів налякати”.

Зараз фельдшерка перебуває в кардіологічному відділенні Третьої міської лікарні. Після нападу у неї було порушення серцевого ритму, піднявся тиск та під час зняття ЕКГ дівчина втратила свідомість.

“Молодика, який в свій час в Черкасах здійснив геройський вчинок, врятувавши життя іншої людини, медики швидкої знають добре. Бо він часто викликає фахівців екстренки як не до своєї бабусі, так на свої скарги. Неодноразово медики надавали хлопцю допомогу, коли той перебував у стані, який потребував спеціалізованої допомоги. Зазвичай після кожного звернення на швидку або інші служби від ”героя” сиплеться купа скарг та дзвінків стосовно дій фахівців служб на всі можливі урядові лінії, Кабінет Міністрів, Адміністрацію Президента тощо”, – зазначають на сторінці “швидкої”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Сюда адрес напишите, приедем вылечим

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *