У Черкасах ніяк не передадуть на баланс міста модульні укриття

Модульне укриття в Черкасах

Модульне укриття в Черкасах

У Черкасах уже кілька місяців не можуть передати на баланс міста модульні укриття.

Про це йдеться у статті “18000” “Зупинка під землею та модульні споруди. Як у Черкасах і Кропивницькому вирішують питання з нестачею укриттів?”

18 залізобетонних споруд збудували в Черкасах ще минулого року. Кожна може вмістити до 20 людей і врятувати їх від уламків.

Профінансувала їхнє встановлення Черкаська міська рада. Для цього з міського бюджету депутати спрямували до обласного субвенцію в розмірі 15 мільйонів гривень.

Встановлювати нові укриття в Черкасах почали ще у вересні минулого року. А вже наприкінці жовтня міська влада відзвітувала про завершення робіт.

Та попри це, вони досі під замком.

Після завершення робіт обласна влада мала передати споруди на баланс міських комунальних служб. Як повідомив голова ОВА Ігор Табурець, надалі саме міські комунальники мають облаштувати укриття всередині, а також доглядати за ними.

Проте цього станом на початок січня не сталося.

Як повідомили “18000” у пресслужбі Черкаської обласної військової адміністрації, взяти на баланс нові споруди вони просять мерію ще з листопада минулого року.

“Черкаська обласна військова адміністрація 13 листопада 2023 року звернулась листом до Черкаського міськвиконкому щодо прийняття на баланс перших 5 модульних укриттів і 23 листопада 2023 року – ще 13 споруд. У відповідь Черкаський міськвиконком повідомив, що питання прийняття на баланс модульних укриттів буде розглянуто на найближчій сесії”, – повідомили у пресслужбі ОВА.

Детальніше про модульні укриття в Черкасах – читайте у статті.

Єдині, хто публікує імена колаборантів та корупціонерів. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *