У Черкасах новостворений департамент замовляє поточний ремонт доріг на 43 мільйони

Департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Черкаської міської ради оголосив тендер на поточний ремонт доріг на 43,12 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

За техзавданням передбачено фрезування 38 200 квадратних метрів дорожнього покриття. Для ремонту планується використати більше 5 тисяч тонн асфальту дрібнозернистого і ще 700 тонн асфальту крупнозернистого.

Зазначимо, що департамент дорожньо-транспортної інфраструктури та екології утворили в Черкаській міській раді на початку березня. Він по суті перебрав на себе повноваження департаменту ЖКК, який раніше займався вуличною інфраструктурою.

Керівником департаменту став Сергій Отрешко, який до цього багато років був на керівних посадах у ЖКК, а останнім часом був в.о. директора департаменту.

У 2022 році замовником послуг із поточного ремонту був департамент ЖКК. Тоді ця послуга обійшлася у рекордні для Черкас 96 мільйонів гривень. Всю суму освоїло товариство «Колтех-транс», що належить однопартійцю мера Черкас Бондаренка – Сергію Колесниченку. Тоді були проведені тендери на 54 млн грн та 42 млн грн.

У попередні роки головним замовником теж був департамент ЖКК, інколи – КП ЧЕЛУАШ. Головним «бенефіціаром» дорожніх тенлерів також був Колесниченко.

 • 2021 рік – сума послуги 74 млн грн – «Колтех-транс»,
 • 2020 рік – сума послуг 35 млн грн (ПП Дорстрой 26 мільйонів від ЖКК, «Колтех-транс» 9 млн від КП ЧЕЛУАШ.
 • 2019 – сума послуг – 48,6 млн грн (24,5 млн грн «Колтех-Транс», 24,1 млн грн – ПП Дорстрой),
 • 2018 – сума послуги 24 млн грн ( “Черкаси доргстрой” – 20 млн від ЖКК і 4 від ЧЕЛУАШ).

Зазначимо, що в інтерв’ю 18000 міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що цьогоріч на поточний ремонт планують спрямувати 100 мільйонів гривень.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

***

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі
3 Коментарі
 1. Бардюры сначало все надо в г.Черкассы заменить!!! Вся земля на дорогу вымывается..Джонсон вашь до *опы

 2. Приємно, коли ремонтують дороги, але є важливий нюанс – усе це буде до одного місця, коли прийде “русский мир”. Коли міста будуть рівнятися із землею, жодної цінності в дорогах і бордюрах вже не буде.
  Зрозумійте, – “все для фронту – все для перемоги” – зараз єдиний принцип нашого виживання,
  Дуже хочеться, щоб Бондаренко і Co це усвідомили і були нарешті чесними.

  1. Ви ще кацапам скажіть що вбивати людей це погана справа. Це все такі ж вороги народу.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *