У Черкасах готуються до проведення посмертної трансплантації

Черкаський обласний онкологічний диспансер, кардіологічний центр та обласна лікарня готуються до проведення посмертної трансплантації.

Про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

За її словами, на сьогодні онкологічний диспансер, кардіологічний центр та обласна лікарня вже внесені до переліку лікувальних закладів, які можуть здійснювати трансплантацію. Нині ж усі три заклади мають укласти договір про співпрацю із Третьою міською лікарнею, яка постачатиме донорські органи.

Для проведення посмертної трансплантації кожна із вказаних медичних установ повинна мати двох трансплант-координаторів, які забезпечуватимуть зв’язок між усіма учасниками процесу трансплантації та перевірятимуть і отримуватимуть згоди на донорство.

“На сьогодні трансплант-координатори вже визначені черкаськими лікарнями та за необхідності у найближчий час будуть направлені на навчання, – зазначила Лариса Кошова. – Також лікарні мають мати своїх трансплантологів, які вже наявні чи проходять відповідне навчання”.

Крім цього, медичні заклади мають підготувати своїх лаборантів та спільно створити комісію з констатації факту смерті мозку, налаштувати процес транспортування донорських органів та алгоритм роботи з органним забором.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

2 Коментарі

  1. Обнимаю

  2. Як для крайіни третього світу – Прорив.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.