У Черкасах оголошують надзвичайну ситуацію

З 23 березня черкаська ланка системи цивільного захисту переходить у режим діяльності у надзвичайній ситуації.

Таке рішення на своєму засіданні ухвалила місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Остаточне ж – за виконавчим комітетом.

Його ухвалили, оскільки вчора в області було зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірус.

Як пояснив начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з НС Андрій Хижняк, режим надзвичайної ситуації запроваджується, коли в країні чи окремому регіоні порушено нормальні умови життєдіяльності під час техногенних катастроф, стихійних лих чи епідемій.

Під час нього в регіоні визначається керівник чи формується штаб, відповідальний за ліквідацію пригоди. Має відбуватися посилене інформування населення, постійний контроль, дезінфекція, можлива евакуація у разі ускладення ситуації. На цей період у регіоні має діяти режим карантину, зокрема заборона масових заходів, обмеження руху пасажирського транспорту, закриття кордонів. Також має діяти посилена охорона громадського порядку. Варто зазначити, що більшість цих обмежень діяли й донині.

За даними “Української правди”, згодом за таке ж рішення проголосував і Кабінет міністрів на позачерговому засіданні 23 березня. Надзвичайну ситуацію буде запроваджено в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях задля запобігання поширенню COVID-19.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.