У Черкасах оголосили конкурс на придбання обладнання для громадських майстерень

Агенція регіонального розвитку запрошує виробників та постачальників надати комерційні пропозиції для постачання обладнання у межах проекту «Запуск громадських майстерень в 3 громадах Черкаської області».

Повідомлення про розміщене на сторінці агенції у «Фейсбуці».

Конкурс оголошений для придбання: рейсмусових, свердлильних, точильних, циркулярних, торцовочних станків, а також іншого обладнання для ремонту.

Детальний перелік необхідного обладнання, його бажані технічні характеристики та іншу додаткову інформацію можна знайти тут: https://cutt.ly/krxDrBa

Згідно з повідомленням, учасник конкурсу може надати свої комерційні пропозиції, як одразу для всього переліку обладнання, так і для окремих його позицій.

Комерційна пропозиція повинна містити повну фіксовану ціну одиниці товару, кількість та загальну вартість товару (з ПДВ) з урахуванням доставки та інших супутніх витрат, а також повну назву обладнання, його характеристики та комплектацію.

Надсилати пропозиції на адресу: rda.ck.ua@gmail.com не пізніше ніж 10 лютого 2020 року (включно).

Зацікавлені постачальники можуть отримати додаткову інформацію надіславши запитання за адресою: rda.ck.ua@gmail.com або за телефоном: +38(093)0244836, Остряніна Світлана.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.