
Черкаські освітяни замовили утеплення будівлі за 5,7 мільйонів
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради проводить тендер на термомодернізацію своєї адміністративної будівлі по вулиці Смілянській, 4.
Інформація про закупівлю міститься на порталі “Прозорро”, пише “18000”.
Очікувана вартість – 5,74 мільйона гривень. Аукціон має відбутися 14 березня. Майбутній підрядник має виконати роботи до кінця цього року.
Техзавданням передбачено утеплення фасаду мінеральними плитами, замінить вікна та двері, облаштує ганки, також на території укладуть 300 квадратних метрів плитки.
Зазначимо, що у 2023 році освітяни проводили тендер на утеплення фасаду адміністративного приміщення по вулиці Гоголя за 5 мільйонів гривень. Було сплачено 3,15 мільйона гривень.
Також у 2023-му проводили дві закупівлі на ремонт приміщень департаменту освіти по Смілянській, 4 загальною вартістю майже мільйон гривень.
Нагадаємо, що у Черкасах планують виділити 9,5 млн грн для зняття родючого ґрунту на кладовищі, де буде колумбарій.
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”