У Черкасах партійці Зеленського прокоментували скандальні “чистки” в АМКУ (ВІДЕО)

9 липня до Черкас завітали двоє представників першої десятки партії Президента Володимира Зеленського “Слуга Народу”: керівник виборчого штабу Олександр Корнієнко – сьомий номер виборчого списку та Анастасія Красносільська, що має 8 номер у списку партії.

Відповідаючи на запитання присутніх журналістів, члени виборчого списку партії Президента прокоментували останні кадрові рішення Володимира Зеленського. Зокрема, мова йшла про звільнення державних уповноважених Антимонопольного комітету, серед яких – Агія Загребельська.

Присутні кандидати розкритикували роботу Антимонопольного комітету, закинувши їм те, що вони не визнавали монополістом структури, пов’язані з відомим бізнесменом Рінатом Ахметовим. Рішення ж Президента про звільнення Загребельської Корнієнко та Красносільський пов’язали з її нібито зв’язком з народним депутатом від партії “Народний фронт” Сергієм Пашинським, що є очільником Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони. 

– З одного боку ми знаємо її в позитивному ключі, вона боролася проти певних речей. З іншого боку ми чули, що у неї були справи і цих справ було немало в інтересах пана Пашинського”, – заявила Красносільська.

Крім того, Олександр Корнієнко зазначив, що партія йде у владу не для того, щоб “відповідати на коментарі у Фейсбуці”, а щоб змінити життя “великої кількості людей”.

– Поїздив по заводах, селах та іншим місцях і побачив, що людей цікавлять інші речі. Мало кого цікавить оцей політичний дискурс з Антимонопольним комітетом, НАБУ, САП. А людей цікавлять прості питання: коли їм стане легше жити, як вижити на півтори тисячі гривень, коли почнуть саджати, коли ми почнем саджати? От вони задають дуже предметні питання…І ми йдемо у владу, вибачте, не для того, щоб відповідати на коментарі у фейсбуці, от я вам це чесно кажу всім. Я особисто йду в депутати, і колеги мої також підтримують цю ідею, аби змінити життя великої кількості людей, змінити правила, встановити нові правила і менше реагувати на такі медійні провокації та вкиди, – сказав Корнієнко.

Варто зазначити, що Агія Загребельська, перебуваючи на посаді державного уповноваженого Антимонопольного комітету, відзначилась розслідування змови учасників закупівель продуктів харчування для Міністерства оборони, що призвело до накладання рекордного штрафу в майже 1 млрд грн на змовників. У тому числі в результаті розслідування Загребельської були оштрафовані кілька компаній, які у деяких ЗМІ тоді пов’язували з діяльністю Сергія Пашинського. 

Також Загребельська відома позицією стосовно розслідування зловживань при застосуванні так званої формули “Роттердам+”, не підтримала дозвіл Ахметову на купівлю “Київобленерго” та “Одесаобленерго”. 

Додамо, що після публікації нашого повідомлення, редактор програми “Бігус.Інфо” дізналась у представників партії “Слуга народа”, що у них на момент заяви на прес-конференції прикладів роботи Загребельської на Пашинського “поки не було, але шукають”

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Останні новини