
Що перейменували, а що лишили із старими назвами у Черкасах
У Черкасах підтримали рішення щодо перейменування площі Воїнів‐інтернаціоналістів, водночас не підтримали пропозицію щодо перейменування вулиці Героїв Майдану.
Про це повідомили у Черкаській міській раді.
Як йдеться у повідомленні, площа матиме назву Сил оборони України. Водночас перейменування вулиці на честь військового Владислава Павленка члени комісії не підтримали. Також не підтримали перейменування вулиці Благовісної на честь Андрія Форманчука.
Під час зборів підтримали рішення щодо встановлення меморіальної дошки поету та художнику Ігорю Забудському на будинку, де він проживав.
Комісія також підтримала перейменування провулка Фадєєва в мікрорайоні Дахнівка на провулок Борисфен.
У міській раді додали, остаточне рішення щодо перейменування міських об’єктів ухвалюватимуть депутати під час засідання сесії.
Нагадаємо, у Черкасах хочуть перейменувати школу № 28 на ліцей. Також можуть зобов’язати перевести учнів 1–4 класів до школи №32.
Читайте новини Черкас та області – актуальна інформація щодня. Цікаві та інформативні новини знаходьте у вайбері «18000»


