Шукають через інтернет: у Черкасах перевірятимуть геріатричні пансіонати

На Черкащині від сьогодні перевірятимуть комунальні та приватні заклади, в яких проживають пенсіонери, особи з інвалідністю та інші громадяни з групи ризику. 

Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської ОДА.

До перевірок закладів залучать правоохоронців, рятувальників, працівників управління цивільного та соціального захисту Черкащини. Першими перевірять заклади Черкас, Сміли та Звенигородки, а також цих районів.

– Насамперед, маємо на меті перевірити наявність закладів у реєстрі надавачів соціальних послуг, а також умови тамтешні проживання та перебування людей похилого віку, – наголосила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

Загалом в області обліковані 40 закладів, які надають соцпослуги літнім людям та людям з інвалідністю. Однак, насамперед, перевірятимуть тих, хто свою діяльність не зареєстрував.

У коментарі виданню “18000” директор департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало розповів, що в області є заклади, які не внесли відомості до реєстру надавачів соціальних послуг. Про їхнє існування дізнавалися з інтернету.

– В інтернеті знайшли три заклади. Вони можуть позиціонувати себе, як готелі, наприклад. Вхід на приватну територію заборонений. Тож серед перевіряючих є правоохоронці й рятувальники, – розповів Руслан Чикало.

Минулого року на Черкащині двічі проводили перевірки закладів, які надають соціальні послуги людям похилого віку, особам із інвалідністю. Цього року – вперше.

Завдання перевірити соціальні заклади надійшло після наради з президентом у Харкові.

“Треба, щоб ми знайшли всі об’єкти по всій країні, проконтролювали, і щоб ми жоден з об’єктів не закрили, поки не знайдемо вихід. Треба обов’язково створити реєстр та сайт з усіма такими закладами, аби кожна людина могла бачити всю потрібну інформацію про заклади догляду за літніми людьми, заклади реабілітації”, – зазначив Володимир Зеленський.

Додамо, 21 січня 2021 року у Харкові у приватній будівлі, переобладнаній під будинок для людей похилого віку, сталася пожежа. За попередньою інформацією, 15 осіб загинули.

Приватний будинок не був облікований у Реєстрі надавачів соціальних послуг, відомості про його функціонування у Департаменті соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації відсутні.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.