У Черкасах перевізники хочуть підняти вартість проїзду до 6 гривень

До 6 гривень просили підняти вартість проїзду в автобусах міську владу перевізники. Виконком відхилив розрахунки підприємцям, оскільки обґрунтування виглядали непереконливо.

Про це пишуть «Вечірні Черкаси».

– Так, перевізники зверталися до нас з розрахунками, аби підняти вартість проїзду на автобусних маршрутах до 6 грн. Але вони не надали достатнього обґрунтування для тарифу, який озвучили. Основне їхнє обґрунтування — підняття цін на пальне і запчастини. Ми завернули їхню документацію. — роз’яснює керівник Департаменту економіки та розвитку Черкаської міськради Ірина Удод.

– На жаль, багато перевізників вдаються до шантажу громади. І поки місто не стане монополістом у громадських перевезеннях, ми будемо повертатися до цієї ситуації, — коментує газеті міський голова Анатолій Бондаренко.

– Я категорично проти здорожчання вартості проїзду у маршрутних автобусах, бо не бачу підвищення якості надання послуг перевізниками. Коли буде оновлення автобусного парку, ми побачимо якісніше обслуговування пасажирів, тільки тоді зможемо ставити питання про підвищення вартості проїзду, — додає Бондаренко.

Як писав 18000, 30 жовтня Черкаський міськвиконком оголосив конкурс з перевезення пасажирів на 10 автобусних маршрутів. Йдеться про маршрути номерами 2-6, 11-14 та 28. Переможців мають визначити 12 грудня.

Нагадаємо, минулого року у листопаді у Черкасах перевізники оголосили страйк на тиждень з вимогою підняти вартість проїзду до 5 гривень. Автобуси повернулися на маршрути після того, як їхні умови були виконані.

коментарі

9 Коментарів

 1. Яке по 6 грн? За що? Маршрут 30 як ходив без графіку і коли припече так і ходить. На роботу ним зранку без запізнення не приїхати. Та ще й стануть, покурять на хімелищі а пасажирам хв 5-10 сидіти і чекати…

 2. Никакого прбнятия! Долюно было быть 4 грн если б не импртент бондаренко сколькт ему тогда занесди

  1. Сервиса нет …
   33 маршрут без графика ..добраться с Надпильной до Мытницы….это надо ждать 35 мин ,а то и больше…
   21 маршрут ..стоит по 6-8 мин на остановках…
   Где сервис…..????

   1. Такое ощущение что пасажыры рисуют эти деньги увы нет у каждого есть дети и они тоже ездят в школу в лицей. Сума получается колосальной

 3. Добрый день..
  Условий и комфорта нет..как и не было..
  21 маршрут
  ..стоит на остановках по 5-6 мин…ждёт 36…а потом мчится…не смотря на светофоры ..
  А за людей никто не думает…
  Графиков маршруток нет…
  33….это вообще..нонсос ….
  Графика нет…с Надпильной ..уехать…не возможно…ждёшь по 25-35 мин…
  Где качество??????
  За что ПЛАТИТЬ????
  Сервис отсутствует…..

 4. Сервиса нет …
  33 маршрут без графика ..добраться с Надпильной до Мытницы….это надо ждать 35 мин ,а то и больше…
  21 маршрут ..стоит по 6-8 мин на остановках…
  Где сервис…..????

  1. Чому не працює відкритий моніторинг якості послуг перевізників за критерієм звернень громадян? Адже критерій “товста торба” лише глумить наше місто.

 5. Любите и развиваете электротранспорт.и для экологии большойплюс.

 6. Рішення готове: перевізника що обслуговує маршрут “36” визнати переможцем за сервісом послуг і якістю рухомого складу. І оприлюдніть посадовця який дозволив перевозити живих людей у ПАЗах!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.