У Черкасах під час ремонту суду могли привласнити 800 тисяч через 177 тонн металобрухту

У Черкасах директору приватного товариства повідомили про підозру в заволодінні майже 800 тис. грн бюджетних коштів під час реконструкції приміщення суду.

Про це йдеться в прес-релізі прокуратури області.

Згідно з повідомленням, підрядник після демонтажу металевих конструкцій, заволодів ними. Злочин кваліфіковано за частиною 5 статті 191 ККУ.

Згідно з інформацією з порталу Dozorro, тендер на реконструкцію готелю “Росава” під приміщення Апеляційного суду Черкаської області відбувся у січні 2018 року.

Участь у аукціоні взяли 6 учасників. Один з них, “Сакура Про” звертався в Антимонопольний комітет із скаргою на дискримінаційні умови. Проте учасник не додав документ, що засвідчував би оплату за подання скарги, від того її залишили без розгляду.

В ході аукціону замовник відхилив дві дешевші пропозиції від ТОВ “Черкасизалізобетонстрой” та ТОВ “Черкасиміськбуд” через порушення при складанні документації.

5 березня замовник уклав угоду на здійснення робіт із товариством “Сорго Буд” вартістю 86,2 мільйона гривень.

У грудні 2019 Апеляційний суд уклав додаткову угоду ще на 20,65 мільйона гривень. Проте за нею замовник встиг сплатити лише 3,44 мільйона, після чого угода була розірвана через ліквідацію Апеляційного суду Черкаської області.

У березні 2020-го року Національна поліція розпочала розслідувати ремонті роботи і відкрила кримінальне провадження за частиною 3 статті 191 ККУ.

Згідно з матеріалами досудового слідства, підрядник демонтував 177 тонн металокунструкцій на 980 тисяч гривень. Йдеться про труби, ванни, піддони душових, дверні блоки, радіатори, конвектори тощо. Далі інформація про оприбуткування цього майна у бухгалтерському обліку суду відсутня.

Єдина наявна в публічному доступі судова ухвала Соснівського райсуду по цій справі датована 16 квітня 2020-го року.

“Сорго Буд” зареєстроване у Черкасах із 2004 року. На момент укладання угоди на реконструкцію готелю його директором був Василь Чередніченко. Саме його підпис стоїть на договорі. На сьогодні керівником підприємства він уже не є.

 

коментарі

2 Коментарі

  1. І ЩО ДАЛІ? “Могли привласнити” чи привласнили? Заради чого ця інформація? Просто “для вІдома”? Щоб ми зайвий раз пообурювалися?))

  2. вот так….
    был Апелляционный суд – и не стало Апелляционного суда.
    А “Росаву” нашу любимую прикарманили….

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.