Зоомагазин Леопольд

У Черкасах підприємці продали медикам гуманітарну допомогу з Німеччини

У листопаді 2018 року Головне управління національної поліції у Черкаській області розпочало слідство у справі постачання на територію Третьої міської лікарні вживаного медичного обладнання.

Як встановило слідство, підприємець ще у 2011 році отримав від німецького товариства “C.U.B.A” вживані ліжка медичні функціональні 2-ох секційні, ліжка медичні функціональні 3-ох секційні та тумбочки медичні функціональні. Основна мета діяльності некомерційного німецького товариства – покращення стану медицини у бідних країнах, зокрема і в Україні. 

Надалі це обладнання було імпортоване в Україну та з часом реалізоване у Третю міську лікарню. 

Відповідно до ухвали суду, організатором можливої афери був черкащанин Дмитро Моісеєнко, який до своїх дій долучив ще декількох приватних підприємців, зокрема і свою дружину. У діях цієї групи осіб слідчі вбачають ознаки шахрайства та присвоєння бюджетних коштів. 

Згідно з інформацією в системі “Прозорро”, родина Моісеєнків отримала від Третьої міської лікарні 11 угод на постачання різного медичного обладнання, загальною вартістю 14 млн гривень. Мова йде про функціональні ліжка та тумбочки. Сума завданих збитків від таких дій, на думку слідчих, становить 1,4 млн гривень. 

Зокрема, відповідно до укладених угод, вартість однієї тумбочки приліжкової склала 10 тисяч гривень, ліжко двох-секційне коштувало 23 тисячі гривень, а трьохсекційне – 33 тисячі гривень. 

Варто зазначити, що відповідно до тендерної документації, вимоги стосовно року випуску продукції і її попередньої експлуатації не висувались. 

Усім підозрюваним у межах цієї справи обрано запобіжні заходи. Імовірний організатор афери отримав заставу у розмірі 169 тисяч гривень.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
3 Коментарі
  1. Организатору!!!!!! 17 тумбочек залога…
    Украина…

  2. расследуют почти 2 года и конца не видно Бестолочи

  3. Если это немецкая кровать с электроподъемным механизмом что важно для больных инсультом то цена 33000 вполне может быть рыночной

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *