У Черкасах поки не випускатимуть на рейс додаткові одиниці транспорту

У Черкасах поки не планують випускати на рейс додаткові одиниці громадського транспорту.

Про це в коментарі “18000” розповів директор управління транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Віталій Москаленко.

Хоч за умов адаптивного карантину навіть у “зеленій” зоні перевезення пасажирів дозволялося в межах сидячих місць, та після локдауну у черкаських маршрутках фактично забули про це обмеження. А дотримувалися його лише в тролейбусах. Натомість усе змінилося минулого тижня, коли в країні почали діяти нові правила пасажирських перевезень.

І, хоч нові обмеження стосуються лише міжрегіональних перевезень, із 21 жовтня в деяких черкаських маршрутках, побоюючись рейдів, перестали брати стоячих пасажирів. Зі свого боку це спричинило невдоволення містян, яким тепер доводиться довше стояти в черзі, аби сісти в громадський транспорт.

Водночас в управлінні транспорту говорять, що поки не планують збільшувати кількість транспорту на рейсах.

– На цей час нам немає чим збільшувати. У нас водії зараз хворіють, багато хто виїхав за кордон і продовжують виїжджати, – говорить у коментарі “18000” директор управління транспорту Віталій Москаленко. – Хіба що збільшимо на якийсь окремий невеликий період.

Фото: “Реальні Черкаси”, зупинка “Вантажний порт”

Крім цього, у коментарі нашому виданню прессекретар патрульної поліції Черкаської області Олексій Драгун розповів, що на сьогодні правоохоронці не проводять ціленаправлених рейдів на перевізників.

– Однак вільний патруль може зупинити маршрутку, якщо бачить порушення карантинних вимог, або ж реагуючи на звернення громадян, – зазначив Олексій Драгун.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.