
У Черкасах попрощаються із загиблими поліцейськими
У Черкасах проведуть в останню путь чотирьох поліцейських, які загинули на Корсунщині.
Про це повідомили у ГУНП Черкаської області.
Прощання відбудеться у Свято‐Михайлівському кафедральному гарнізонному соборі завтра, 29 січня, о 10:00.
Олександр Флорінський
Заступник командира роти поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області, учасник бойових дій Олександр Флорінський. Олександр служив у спецпідрозділі 18 років. З 2014 року спецпризначенець брав участь у відрядженнях на Луганщину, Донеччину, Херсонщину та в Маріуполь. Чоловіку назавжди 41.
Сергій Сафронов
Командир взводу № 1 (швидкого реагування) роти поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області, учасник бойових дій Сергій Сафронов. Сергій розпочав свій шлях у поліції у 2010 році, обравши службу в підрозділі спеціального призначення. Чоловік мав відрядження на Луганщину, Донеччину та Херсонщину: Старобільськ, Сватове, Новоайдар, Щастя, Бахмут та Херсон. Чоловіку назавжди 36.
Денис Половинка
Інспектор взводу № 1 (швидкого реагування) роти поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області Денис Половинка. Чоловік працював оперуповноваженим Черкаського райуправління. Потім став спецпризначенцем. Йому назавжди 22.
Володимир Бойко
Поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Черкаського районного управління поліції, учасник бойових дій Володимир Бойко. З 2010 року працював дільничним офіцером поліції, а згодом — оперуповноваженим Корсунь‐Шевченківського відділення поліції.
Брав участь в антитерористичній операції. У 2022 році його призначили на посаду поліцейського офіцера громади. Чоловіку назавжди 37.
Що було раніше?
У вівторок, 27 січня, стало відомо про стрілянину та вбивство на Корсунщині. На інцидент реагував голова національної поліції України Іван Вигівський. Він назвав імена загиблих поліцейських.
Як розповів з місця події начальник ГУНП у Черкаській області Олег Гудима, злочинець – місцевий житель, 59 років, колишній військовослужбовець.
За словами правоохоронця, на території Корсунщини тривали слідчі. Під час цього підозрюваний помітив поліцейських і почав переховуватися. Чоловік взяв з собою бронежилет, автоматичну зброю й сховався в лісовій місцевості. Під час пошуку чоловік відкрив вогонь по поліцейських. Загинули чотири людини, ще один – поранений. Останньому медики рятують життя.
Відомості про справу внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 348 ККУ. Щодо правильності дій поліцейських оцінку нададуть у Державному бюро розслідувань.
Читайте також: Трагедія на Корсунщині: що сталося і до чого тут місцевий депутат?
Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


