У Черкасах повертають безкоштовне харчування для дітей всіх категорій

харчування школа понеділок

Черкаська міська рада проголосувала за повернення безкоштовного харчування для дітей всіх категорій менших класів.

За проголосували 25 депутатів, повідомляє кореспондент 18000.

Профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна повідомила, що після скасування безкоштовного харчування у 2023 році до місцевої влади почали надходити звернення про поновлення харчування для всіх категорій учнів з першого до четвертого класу.

За її словами, харчування буде відбуватися виключно за заявою батьків.

Проти виступила депутатка Любов Майборода, яка запропонувала, щоб безкоштовним було харчування, як і раніше, лише для категорійних дітей. Вона пояснила це тим, що на це піде занадто багато коштів.

Депутат Роман Діскант зазначив, що така програма лише погіршить харчування дітей через інфляцію і зростання цін.

Депутат Віктор Євпак пояснив, що питання спочатку треба вивчити, чи потрібне таке харчування. Натомість інші представниці партії “Голос” Холупняк, Шинкарьова та Івашкова підтримали ідею із запровадженням харчування

– 64 гривні. Можливо, треба передивитися, щоб були якісні продукти. Ми ж реалісти. Це сьогодні дуже мало, – зазначив міський голова Бондаренко.

Депутат Нарек Казарян закликав не ділити дітей на бідних та багатих і продовжувати цю програму і після війни.

Зазначимо, що ухвалення цього рішення коштуватиме бюджету близько 120 мільйонів гривень.

У 2023 році право на безоплатне харчування мають “категорійні” діти, зокрема, з родин учасників бойових дій, багатодітних та малозабезпечених родин, а також сім’ї, які опинилися у скрутних життєвих обставинах.

Раніше міський голова Черкас Анатолій Бондаренко на сторінці у фейсбуці повідомив про те, що місцева влада таким чином бере на себе таку “соціальну роль”.

Як повідомляв 18000, у Черкасах 6 тисяч категорійних дітей отримають новорічні подарунки

Детально читайте про повернення безкоштовного харчування у матеріалі: Потреба ціною у 168 мільйонів. У черкаських школах спробують відновити безкоштовне харчування.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

По темі

  коментарі
  2 Коментарі
  1. А у Золотоноші повернуть чи ні?

  2. З якого числа?

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *